Kõik uudised

Telia avas Eestimaa südames koostöös Cleveroniga innovatiivse digiesinduse

24.04.2023 | Cleveron, Telia, iseteenindus-esindus, digiesindus

Telia Eesti, üks Baltimaade suurimaid telekommunikatsiooniettevõtteid, avas 15. aprillil juba teise moodsa digiesinduse, seekord Paide linnas. Interaktiivses välilahendus-esinduses on võimalik sõlmida lepinguid, suhelda nii klienditoega kui kätte saada soovitud seadmeid.

Telia ja Viljandi tehnoloogiaettevõtte Cleveroni koostöös sündinud digiesindus on maailmas ainulaadne lahendus, mille keskmes on klienditeenindusekraan, mille kaudu klient saab end identifitseerida ning klienditeenindajaga suhelda. Esinduses on veel lisaks kaks Cleveroni pakirobotit, mille sees on digiboksid, ruuterid, SIM-kaardid kui ka näiteks telefonid. Ekraani juurde kuuluva makselahenduse kaudu saab klient kaupade eest tasuda ning seejärel need pakirobotist koheselt ka kätte ning endaga kaasa võtta. Lisaks saab nutiesinduses soovi korral sõlmida kliendilepinguid ning küsida tehnilist nõu.

Telia Eesti müügi- ja teenindusüksuse juhi Katre Liibergi sõnul on digiesinduste eesmärk hakata asuma regioonides, kus Telial täna esindust pole. Siht on silme ees ning liigutakse selles suunas, nutiesinduse avamine Paides tähendab ühtlasi Telia naasmist Järvamaa pealinna, kus viimane püsiesindus pandi kinni 2021. aastal.

„Kui me paari aasta ees Paides oma traditsioonilise esinduse keset koroonakriisi sulgesime, polnud see meie jaoks lihtne otsus. Seda enam saame aga rõõmu tunda nüüd, mil oleme Paides tagasi moodsa ja keskkonnasõbraliku lahendusega. Ootame kõiki oma Paide kliente uut nutiesindust aktiivselt kasutama ning meile selles ka tagasisidet andma – nii saame enda pakutavaid teenuseid ja digilahendusi veelgi paremaks muuta,“ ütles Liiberg.

Cleveroni ja Telia koostöö sai alguse 2020. aasta alguses ning 2021. aasta maikuus avati esimene Telia digiesindus Tartu Lõunakeskuses. Sama aasta detsembris avati juba eraldiseisev nutiesindus Raplas Rappeli keskuse esisel alal.

„Cleveroni missiooniks on muuta kaupade üleandmine lõppklientidele võimalikult efektiivseks ja kinkida seeläbi inimestele aega. Mul on hea meel, et saame aidata Telial viia nende teenused Paide inimestele taas lähemale,“ sõnab Cleveroni tegevjuht Arti Kütt. „Telia digiesindused on maailmas ainulaadsed ja usun, et see on miski, mille poole on maailm teel. Telia digiesindused taaskord kinnistavad Eesti kui digiriigi kuvandit,“ lisas ta.

Telia digiesindus Paides asub aadressil Pärnu 67 ning on avatud tööpäeviti kell 10.00-19.00, laupäeviti 10.00-18.00 ja pühapäeviti 10.00-17.00. Kellaajad kehtivad kuni digiesinduse edasiste arendusteni, mille eesmärgiks on muuta lahendus ööpäevaringselt kasutatavaks.

Fotod: Laura Oks/Telia

Lisainfo saamiseks saada e-kiri

Tarmo Tamm

Müügidivisjoni juht


E-post:
[email protected]