Kõik uudised

Cleveron arendas EAS rahastuse toel automatiseeritud laosüsteemi toidukaupadele

01.12.2023

Toidukaupade veebitellimuste mahud on viimastel aastatel märkimisväärselt kasvanud, mis on ajendatud tarbijate ostuharjumuste muutumisest pandeemia mõjutustel. Üha rohkemad kliendid eelistavad toidukaupu osta veebist, mistõttu on eriti oluliseks saanud pakutava teenuse mugavus. Teisalt peavad jaekaupmehed kasumlikult hakkama saama suurenenud mahtudega, samal ajal mitte järele andes teenuse kvaliteedis. Just nende väljakutsete jaoks arendaski Cleveron toidukaupade automatiseeritud laosüsteemi.

Cleveron 502 on automatiseeritud laosüsteem toidukaupade hoiustamiseks ning väljastamiseks, mida on võimalik paigaldada nii kaupluse olemas olevatesse ruumidesse kui ka välitingimustesse, kus süsteem paigaldatakse väliskesta sisse. Laosüsteem on kahepoolne ehk kaupade sisestamine ning väljastamine toimuvad eraldi konsoolidest, mis muudab protsessi eriti efektiivseks.  

Projekti rahastusperiood on 02.2021 kuni 12.2023 ning projekti rahastatakse nii Euroopa Regionaalarengu Fondi liidu poolt kui ka COVID-​19 pandeemiale reageerimise raames. Arendusprojekti toetussumma on kuni 1 579 349,58 €.

Veel uudiseid

Lisainfo saamiseks saada e-kiri

Tarmo Tamm

Müügidivisjoni juht


E-post:
[email protected]