Cleveron 403

Cleveron 403 on kompaktne robootiline pakiautomaat e-ostude väljastamise automatiseerimiseks. Sobib 50–500 paki väljastamiseks päevas.

Üha enam tarbijaid eelistab ostelda tavakaupluste asemel e-poodides, sest see on lihtsam, ööpäevaringselt kättesaadav ja hoiab aega kokku. Tarbijad soovivad ka, et e-tellimuste kättesaamine oleks kiire ning mugav. Seetõttu saavad konkurentsieelise just need jaekaubandus- ja logistikaettevõtted, kes suudavad ootustele vastavat kliendikogemust pakkuda.

Cleveron 403 on lahendus e-kaubanduse kasvuga seotud väljakutsetele. See muudab e-ostude väljastamise kiireks, aidates samal ajal kokku hoida nii transpordi-, ladustamis- kui ka tööjõukuludelt.

Cleveron 403
CollectNet Cleveron 501
s_1557466873151

Mis see on?

Cleveron 403 on kompaktne iseteeninduspunkt e-poe tellimuste väljastamiseks. Pakirobot sobib väikese kuni keskmise pakimahuga ettevõtetele.

Cleveron 403 on võimalik kasutada e-tellimuste väljastamiseks, tagastamiseks või kaupade ladustamiseks.

Cleveron 403 on loodud mahtumaks väikestesse ruumidesse, kus on madalad laed või kitsad koridorid. 

Vaata videotutvustust

s_1557467354990

Kaks suurust

Cleveron 403  on saadaval kahes suuruses - 4 × 2 m ja 6 × 2,5 m, laiusega 1,5 m.

Cleveron 403'e on võimalik paigaldada ainult inimjõu abil ning suuri ümberehitustöid asukohas ei vaja. See vähendab paigalduskulusod ja võimaldab pakivoolu automatiseerimisega koheselt algust teha. 

Cleveron 403 on hea valik neile, kes soovivad siseneda robootiliste pakiautomaatide maailma, kuid kelle päevane pakimaht ei ületa veel 500 pakki.  

s_1557467411766

Kuidas see töötab?

1. Poe töötaja või kuller sisestab paki robotisse

5.  Lõpptarbija sisestab või skaneerib pakirobotis kättesaamiskoodi

2. Cleveron 403 mõõdab automaatselt paki kõrguse

6. Cleveron 403 väljastab lõpptarbijale paki sekundite jooksul

3. Cleveron 403 asetab paki riiulile, mis muudab kõrgust vastavalt paki mõõdule

7. Vajadusel saab lõpptarbija paki hiljem robotisse tagastada

 4. Lõpptarbija saab teavituse ja paki väljastuskoodi

s_1557467484090

Kus on võimalik Cleveron 403'e kasutada?

Poesaalis

Poesaali paigaldatud pakirobot suurendab külastatavust ja müüki 

Kaubamaja koridoris

Cleveron 403 saab pakkuda automatiseeritud pakkide väljastust korraga mitme jaemüüja jaoks

Laos

Cleveron 403 lihtsustab inventuuri, aitab vältida väikese kaupade kaotsiminekut ja tagab ladustatud kaupade turvalisuse

Seina sees

Pakirobotit on võimalik paigaldada seina sisse, muutes selle sujuvalt interjööri osaks
s_1557467532238

Cleveron 403 pakiroboti eelised

Oleme loonud Cleveron 403 maailma kõige kompaktsemaks pakkide robootilise ladustamise ning väljastamise lahenduseks.

Maailma kompaktseim pakirobot

Cleveron 403 on kõige kompaktsem robootiline pakiautomaat. Pakume robotit kahes mõõdus: 4 × 2 m ja 6 × 2,5 m, sügavusega 1,5 m.  Kompaktsus muudab Cleveron 403'e sobilikuks asukohtades, kus on madalad laed ja väga vähe ruumi. Pakirobotit on võimalik paigaldada seina sisse, lattu, koridori või poesaali. Kuna masin on mõõtudelt väike, on ka paigaldus kiire ja lihtne. 

Efektiivne ruumikasutus

Jaemüügis on arvel iga ruutmeeter. Oleme just seetõttu lansseerinud Cleveroni kõige ruumisäästlikuma pakiroboti. Robotit on võimalik paigaldada madala laega hoonetesse või väiksema formaadiga poodidesse. Cleveron 403 on kõige ruumisäästlikum, kui see on paigaldatud seina sisse. Sellisel juhul vajab robot keskkonsooli jaoks vaid meetri jagu seinaruumi.

Pakkide väljastamise kiirus

Paki väljastamiskiirus on sujuva kliendikogemuse lahutamatu osa. Täpne paki väljastusaeg sõltub masina pikkusest, aga keskmiselt kestab pakiväljastus Cleveron 403'ga 14 sekundit.

Efektiivne ladustamine

Pakirobotis aset leidev automaatne pakkide ümberpaigutamine eristab robootilise pakiautomaadi traditsioonilisest pakiautomaadist. Erinevalt tavapärasest pakiautomaadist, pole Cleveron 403'l kindla suurusega sahtleid. Paki sisestamisel mõõdab robot paki kõrguse ja paigutab selle automaatselt kõige efektiivsemal moel. Pakkide automaatne ümberpaigutamine võimaldab pakke kõige efektiivsemalt ladustada. 

Mitmekülgsed kasutusvõimalused

Cleveron 403'e saab kasutada e-poe tellimuste automaatseks väljastamiseks, tagastusteks või hoopis kaupade ladustamiseks. Lisaks eelnimetatule võib masinat kasutada ka n.ö  müügiautomaadina, mis juhul paigutab jaemüüja enimostetud kaubad robotisse juba enne tellimuse saabumist. Kui klient tellib eelnimetatud toote, saab ta koheselt teate, et toode on saabunud pakiautomaati. See tagab kliendile parema ostukogemuse ning tõstab ettevõtte jaoks kliendilojaalsuse määra.

s_1557467641877

Automatiseeritud e-ostude väljastamise eelised


Vähendab pakkide väljastamise kulusid

 • E-ostude väljastamise automeerimine vajab vähem inimtööjõudu, mis aitab kokku hoida tööjõukuludelt.
 • Cleveron 403 kaudu pakke füüsilises poes väljastades tulevad kliendid pakkidele ise järele, aidates ettevõttel kokku hoida transpordikuludelt.

Parandab e-ostukogemust

 • Pakkide kiire väljastamine – tavaliselt peab lõpptarbija e-ostu kättesaamist kaupluses ootama kuni 10 minutit. Cleveron 403 väljastab paki sekunditega. Ei mingit järjekorras ootamist.
 • Lihtsasti kasutatav tehnoloogia, mida kinnitavad erinevad kliendijuhtumid.

Suurendab operatsioonide efektiivsust

 • Cleveron 403-l on sisseehitatud dünaamiline laosüsteem, mis muudab riiuli kõrguse vastavaks paki kõrgusega. See võimaldab laoruumi maksimaalselt ära kasutada.
 • Pakkide väljastamise iseteenindus – lõpptarbija saab paki ise Cleveron 403-st välja võtta. Jaekaupleja jaoks tähendab see võimalust pakkuda kiiremat teenindust rohkematele klientidele, aga seda väiksemate kuludega.

Annab konkurentsieelise

 • Cleveron 402 abil saab jaekaupleja või logistikaettevõte konkurentidest eristuda, pakkudes oma klientidele uuenduslikku, kiiret ja mugavat ostude kättesaamise teenust.
 • Paljud jaekauplejad seisavad silmitsi väljakutsega, kus e-kaubanduse tõttu langeb füüsiliste poodide külastatavus. Lahenduseks on füüsilises poes asuv Cleveron 402 pakiautomaat, kuhu lõpptarbija saab kiiresti ja mugavalt oma e-ostule järele tulla. Uuringud on näidanud, et füüsilisse poodi veebipoe ostule järele tulles teeb lõpptarbija ka täiendava ostu. Seega suurendab pakiautomaat füüsilise poe külastatavust ja käivet.


s_1557467712557

Hooldus ja tehniline tugi

Cleveron pakub Cleveron 403-le hoolduse ja tehnilise toe täisteenust nii Eestis kui ka mujal maailmas.

Paigaldamine

 • Riistvara paigaldamine
 • Tarkvara integratsioon
 • Koolitused

Tehniline tugi

 • Kaughooldus
 • Kohapealne hooldus
 • Varuosad
 • Garantii

Süsteemitäiendused

 • Äritegevuse tulemlikkuse andmed
 • Arendus- ja uuendustegevused

s_1557467820961

Kaughooldus

Meie tehniline tugi sisaldab kaughooldust, mis võimaldab tuvastada ning lahendada 80% tark- ja riistvaraga seotud probleemidest. See tähendab kiiret probleemide kõrvaldamist ja madalaid hoolduskulusid.

Kohapealne hooldus

Meie tehniline tugi hõlmab ka pakiautomaadi kohapealset hooldust nii Eestis kui ka mujal maailmas. Eestis hooldavad pakiautomaate meie tehnikud, välisriikides hooldavad pakiautomaate meie sertifitseeritud partnerid. Cleveron pakub pidevat koolitust ja hooldustehnikute sertifitseerimist kõikidele oma hoolduspartneritele.

s_1557467782161

Tehniline info


Riistvara


Väike mudelSuur mudel
Maksimaalne pakkide mahutavus157342
Minimaalne pakkide mahutavus 2552
Laius4 m6 m
Sügavus1,5 m1,5 m
Kõrgus2 m2.5 m


Tarkvara

Cleveron 403 töötab CleverLandi tarkvaral. CleverLand on pilvepõhine tarkvara, mida saab Public API abil lihtsasti integreerida kliendi tarkvaraga.


Täpsema info saamiseks võta ühendust

Küsimuste korral võta meiega ühendust!

Lisainfo saamiseks helista või saada e-kiri

Kaur Ojakivi
Teenuse juht

E-post: [email protected]
Tel: (+372) 506 5749

Teised tooted

Cleveron 501

Cleveron 501

Cleveron 501 on toidukaupade väljastamiseks loodud välipakirobot. 
Cleveron 402

Cleveron 402

Laiendatav robootiline pakiautomaat e-ostude väljastamise automatiseerimiseks. Sobib 100–3600 paki väljastamiseks päevas.
Cleveron 401

Cleveron 401

Maailma esimene robootiline pakiautomaat e-ostude väljastamise automatiseerimiseks. Sobib 50–200 paki väljastamiseks päevas.