Iseteenindusliku poe kontseptsioon

24/7 iseteeninduslik pood ja pakiväljastuspunkt

Cleveroni iseteeninduslik pood on tootekontseptsioon, mis võimaldab müüa kaupa ilma klienditeenindaja kohaloluta. Klient saab teenindajaga suhelda videokõne teel. Ostu sooritamiseks valib klient sobiva toote, kasutades selleks puutetundlikku ekraani. Pärast kauba eest tasumist väljastab ekraani taga asuv pakirobot valitud toote. Iseteeninduslik pood on sobilik nii sise- kui ka välitingimustesse. 

Iseteenindusliku poe kontseptsioon
Cleveron 354 Cleveron S2
{"type"=>"e_round-image", "class"=>"bg-gray", "content_class"=>"reorder", "contentID"=>"s_1600757341398"}{"type"=>"e_table-content", "class"=>"bg-gray", "content_class"=>"", "contentID"=>"s_1621584409283"}{"type"=>"e_center", "class"=>"bg-blu", "content_class"=>"", "contentID"=>"s_1600843900106"}{"type"=>"e_table-content", "class"=>"", "content_class"=>"", "contentID"=>"s_1600757970062"}
s_1600757341398

Pilootprojektid Teliaga 

Telia iseteenindus-esinduste eesmärk on hakata tulevikus asuma regioonides, kus Telial täna esindust pole, aga klientidel on jätkuvalt soov oma seadmeid välja vahetada, uusi soetada või tellitud kaup mugavalt kätte saada. 

Siselahendus
Telia avas koostöös Cleveroniga 2021. aasta mai kuus esimese iseteenindus-esinduse Tartu Lõunakeskuses. Iseteenindusliku tootekontseptsiooni keskseks tooteks on Cleveroni suure klienditeenindusekraaniga pakirobot. Esindusse sisenenud klient saab puutetundliku ekraani abil ühenduse Telia kõnekeskuse konsultandiga. Eeltäidetud pakiroboti vahendusel saavad kliendid kioskist kätte nii digibokse, ruutereid, SIM-kaarte kui ka telefone.

Välilahendus
21. detsembril 2021 avas Telia koostöös Cleveroniga Raplas digiesinduse Rappeli keskuse esisel alal. Sarnaselt siselahendusega saab ka väliesinduses suhelda kliendikonsultandiga video vahendusel ning kaubad kätte pakiroboti abil. Välilahendusel on olemas ka kliimaseade, mis tagab iseteenindus-esinduses toatemperatuuri. Nii sise- kui välilahendus on ligipääsetav ratastooliga ja lihtsasti kasutatav vaegkuuljatele.  
s_1621584409283
s_1600843900106
„Oleme pikalt otsinud võimalust taastada jätkusuutlikult oma kohalolek väiksemates linnades ja asulates üle Eesti. Regionaalne teeninduspunktide võrgustik on ühiskondlikust seisukohast väga oluline, kuid kahjuks pole seni kasutusel olnud lahendused olnud äriliselt jätkusuutlikud. Samas on meil Eesti ettevõttena soov panustada ühiskonna arengusse. Näeme, et uudne lahendus aitab meil parandada teenuste ja teenindustoe regionaalset kättesaadavust ning samal ajal kasvatada inimeste seas digilahenduste kasutusoskust. Iseteenindus-esindused on meie viis lahendada struktuurseid muresid innovaatilisel ja jätkusuutlikul moel.”

Katre Liiberg
Telia Eesti müügi- ja teenindusüksuse juht
s_1600757970062

Iseteenindusliku poe eelised


Võimalus äri kiiresti laiendada

Iseteenindusliku poega saavad jaemüüjad ja teenusepakkujad oma jalajälge teistesse linnadesse kiiresti laiendada ilma lisatööjõudu palkamata.

Väiksemad tööjõukulud

Cleveroni iseteeninduslik pood ei vaja kohapeale töötajaid. Kliendid saavad vajadusel videokõne teel suhelda teenindajaga, kes võib asuda sadade või tuhandete kilomeetrite kaugusel. 

Väiksemad püsikulud 

Iseteeninduslik pood vajab vähem põrandapinda kui tavaline pood, kuna kõik tooted on paigaldatud ruumisäästlikku pakirobotisse. Iseteeninduslik pood ei vaja ka suurt teenindusala ega vitriinkappe, sest kõikide toodetega saab tutvuda puutetundliku ekraani abil. Tänu sellele tekib kokkuhoid renditasult, küttelt ja elektrilt.

Paindlikkus

Iseteeninduslik pood on kliendile ligipääsetav ööpäev läbi, tänu millele saab kaupa müüa ka öösiti või riigipühade ajal. 24/7 teenindus pakub kliendile oma aja planeerimisel rohkem paindlikkust. 

Mugavus

Kliendid ei pea teenindajaga suhtlemiseks või paki vastuvõtmiseks järjekorras ootama. See muudab klienditeekonna kiiremaks. Lisaks võimaldab iseteeninduslik pood täielikult inimkontaktivaba ostukogemust – klient saab kauba kätte koheselt pärast ostu tasumist pakirobotist, mis on eelnevalt kaubaga täidetud. 

Silmapaistev

Esinduse välispinda saab kasutada lisa reklaampinnana. Esindus paistab silma nii linnaruumis kui ka ostukeskuses sees.

Lisainfo saamiseks saada e-kiri

Tarmo Tamm

Müügidivisjoni juht


E-post:
[email protected]

Teised tooted

Cleveron 301 Plus

Cleveron 301 Plus

Puutetundliku ekraaniga pilvepõhine sisepakiautomaat. Sobib 1–100 paki väljastamiseks päevas.
Cleveron 402

Cleveron 402

Laiendatav robootiline pakiautomaat e-ostude väljastamise automatiseerimiseks. Sobib 100–3600 paki väljastamiseks päevas.
Cleveron 302

Cleveron 302

Pakiautomaadi lahendus jaekaubanduse ja logistikaettevõtetele. Sobib 20–100 paki väljastamiseks päevas.