Cleveron S2

Cleveron S2 on kergesti integreeritav tarkvaraplatvorm, millega opereeritakse ja hallatakse kõiki Cleveroni tooteid
Cleveron S2 võimaldab Cleveroni klientidel vahetada informatsiooni pakiterminalide ja kliendi olemasolevate IT-süsteemidee vahel. S2 tarkvaral on kiire, intuitiivne ja kohandatav kasutajaliides poetöötajatele, kulleritele, hooldustehnikutele ja lõppkasutajatele.
Cleveron S2
Iseteenindusliku poe kontseptsioon Cleveron 301 Plus
{"type"=>"e_round-image", "class"=>"bg-gray", "content_class"=>"reorder", "contentID"=>"s_1540900409548"}{"type"=>"e_table-content", "class"=>"", "content_class"=>"", "contentID"=>"s_1588167042615"}{"type"=>"e_table-content", "class"=>"bg-gray", "content_class"=>"", "contentID"=>"s_1591688031964"}{"type"=>"e_table-content", "class"=>"", "content_class"=>"", "contentID"=>"s_1540900590623"}{"type"=>"e_table-content", "class"=>"", "content_class"=>"", "contentID"=>"s_1540901118194"}
s_1540900409548

Mis on Cleveron S2?


Cleveron S2 on kõigi Cleveroni pakiautomaatide ja -robotite lahutamatu tarkvaraline osa, mis võimaldab kasutajatel masinat kasutada. Tarkvaraplatvormi saab hõlpsasti kohandada vastavalt kliendi spetsiifilistele vajadustele.

Cleveron S2 pakub mitmeid kasutajafunktsioone, mis võimaldavad täita erinevaid funktsionaalsuseid:
  • B2C  — kauba üleandmisfunktsioon
  • C2B  — kauba tagastusfunktsioon
  • C2C  —  kauba saatmisfunktsioon
Cleveron ei käsitle isikuandmeid – lõppkasutaja suhtlust juhib pakiautomaati või -robotit kasutav ettevõte.
s_1588167042615

Millest Cleveron S2 koosneb?


CleverOffice

Veebirakendus Cleveroni pakiterminalide, kasutajaõiguste ja kasutajaliidese haldamiseks.

Pakiterminali kasutajaliides

Intuitiivne ja kohandatav kasutajaliides töötajatele, kulleritele, hooldustehnikutele ja lõppkasutajatele.
S2 integratsiooni rakendusliides

Meie integratsiooni rakendusliides ehk API võimaldab hõlpsasti integreerida S2 tarkvara kliendi olemasolevate IT-süsteemidega.

Kulleri rakendus

Kulleri mobiilirakendus, mida kasutada nutika kapiga Cleveron 301 Plus.
s_1591688031964

Haldusportaal CleverOffice

CleverOffice on Cleveron S2 pilvepõhine haldusplatvorm, mida kasutatakse pakiterminalide kaughalduseks. 

CleverOffice võimaldab jälgida tööprotsesse, hallata kasutajaid ja õigusi, pakiterminale ja vaadata kasutusstatistikat. Klient saab kogu oma võrku juhtida CleverOffice platvormilt. Isegi pakiterminalide kasutajaliidese kujundust on võimalik muuta läbi CleverOffice'i.

s_1540900590623

Cleveron S2 eelised


Pidev arendustöö

Arendame välja uusi äriliselt vajalikke funktsioone ja ajastame regulaarseid tarkvarauuendusi, et muuta platvormi kasutamine veelgi tõhusamaks, kiiremaks ja lihtsamaks. Funktsionaalsuste loomisel teeme tihedat koostööd oma klientidega, et suurendada nende pakiautomaatide ja -robotite kasumlikkust.

Kiire kasutuselevõtt

Pakiautomaadi pilootprojekti saab seadistada ilma igasuguste arendusteta kliendi poolelt, võimaldades kliendil hakata kasutama oma pakiautomaati või -robotit nii kiiresti kui võimalik.
Kohandatav

Kasutajaliidest saab kohandada vastavalt kliendi vajadustele ja visuaalsele identiteedile.

Skaleeritav

Cleveron S2 sobib väiksematele ja suurematele pakiterminalide võrgustikele. Pakimahtude kasvades saab lisada uusi pakiroboteid või -automaate Cleveron S2-le.

Kaugmonitooring ja tõrkeotsing

Pakiautomaatidele ja/või -robotitele teostatakse kaugmonitooringut, mis tagab tarkvaraprobleemide kohese käsitlemise. Cleveroni interaktiivne teeninduskeskus on kättesaadav igasuguste probleemide korral.
s_1540901118194

Lihtsalt kohandatav tarkvara vastavalt kliendi vajadustele

Klient saab valida täisintegratsiooni või lihtsa piloottarkvara, mida saab kohe seadistada. Cleveron S2-l on kõik vajalikud funktsioonid erinevate süsteemide kombineerimiseks.

Piloottarkvara kiireks käivitamiseks

Piloottarkvara ei vaja kliendipoolseid arendusi. Kiireks käivitamiseks on vaja minimaalset infohulka – vaid pakkide sisse- ja väljavõtmiskoode. Infot saab importida Cleveron S2 veebiportaali CleverOffice, kus kliendid saavad hallata kogu oma pakiterminalide võrku (administreerida kasutajaid ja pakiautomaate, importida ja eksportida pakiandmeid jne).
Täielik integratsioon

Pakiautomaatide ja/või -robotite võrgu omanik integreerib oma süsteemi Cleveron S2-ga integratsiooni rakendusliidese kaudu, mis võimaldab pakiandmete vahetamise. Haldusplatvormiks võib olla Cleveron S2 CleverOffice või kliendi olemasolev süsteem.

Lisainfo saamiseks saada e-kiri

Tarmo Tamm

Müügidivisjoni juht


E-post:
[email protected]

Teised tooted

Cleveron 301 Plus

Cleveron 301 Plus

Puutetundliku ekraaniga pilvepõhine sisepakiautomaat. Sobib 1–100 paki väljastamiseks päevas.
Cleveron 402

Cleveron 402

Laiendatav robootiline pakiautomaat e-ostude väljastamise automatiseerimiseks. Sobib 100–3600 paki väljastamiseks päevas.
Cleveron 302

Cleveron 302

Pakiautomaadi lahendus jaekaubanduse ja logistikaettevõtetele. Sobib 20–100 paki väljastamiseks päevas.