Cleveron 501 on toidukaupade väljastamiseks loodud välipakirobot. 

Cleveron 501-te saab paigaldada erinevatesse asukohtadesse, tuues poe tarbijatele lähemale. See on iseteeninduslik toidukaupade väljastuspunkt, mis annab kaubad kätte sekunditega ja muudab kogu protsessi lõpp-kasutaja jaoks kiireks ja mugavaks.

Cleveron 403 on kompaktne pakirobot e-ostude väljastamise automatiseerimiseks. Sobib 25–200 paki väljastamiseks päevas.

Cleveron 403 on loodud väikeste poodide jaoks, mille igapäevane pakkide arv ei ületa 200 pakki. Cleveron 403 on iseteeninduslik pakkide väljastuspunkt, mis pakub lõpp-kasutajatele mugavat ostukogemust.

Laiendatav robootiline pakiautomaat e-ostude väljastamise automatiseerimiseks. Sobib 100–3600 paki väljastamiseks päevas.

Tarbijad eelistavad aina enam ostelda füüsiliste kaupluste asemel e-poodides, sest see on lihtsam ja hoiab aega kokku. Tarbijad soovivad ka, et e-tellimuste kättesaamine oleks kiire ning mugav. Seetõttu saavad konkurentsieelise just need jaekaubandus- ja logistikaettevõtted, kes suudavad ootustele vastavat kliendikogemust pakkuda.

Cleveron 402 on lahendus e-kaubanduse kasvuga seotud väljakutsetele. See muudab e-ostude väljastamise kiireks iseteeninduseks, aidates samal ajal kokku hoida nii transpordi-, ladustamis- kui ka tööjõukuludelt.

Maailma esimene robootiline pakiautomaat e-ostude väljastamise automatiseerimiseks. Sobib 50–200 paki väljastamiseks päevas.

Ülemaailmne e-kaubanduse kiire kasv toob jaekaubandus- ja logistikaettevõtetele kaasa mitmeid väljakutseid. Kuidas vähendada pakkide kättetoimetamise kulusid? Kuidas ühendada füüsiliste ja veebipoodide ostukogemus? Kuidas suurendada füüsiliste poodide külastatavust?

Revolutsiooniline e-ostude väljastamise pakiautomaat Cleveron 401 on vastus nendele väljakutsetele.

Pakiautomaadi lahendus jaekaubanduse ja logistikaettevõtetele. Sobib 20–100 paki väljastamiseks päevas.

Cleveron 302 on loodud e-kaubanduse vajadusi silmas pidades. See võimaldab kulleritel pakke kiiresti sisestada ja lõpptarbijatel pakke mugavalt välja võtta või tagastada. Tänu modulaarsusele, väikestele hoolduskuludele ja väiksematele pakkidele mõeldud sahtlilahendusele on Cleveron 302 oma segmendi üks efektiivsemaid pakiautomaate.

Maailma esimene nutitelefoni kaudu juhitav pakiautomaat. Sobib 1–100 paki väljastamiseks päevas.

Kui traditsioonilise pakiautomaadi juhtimine käib läbi puutetundliku juhtkonsooli, siis Cleveron 301 on juhtkonsool asendatud nutitelefoni rakendusega. Tänu oma lihtsusele on pakiautomaadi Cleveron 301 hind taskukohane ka väikeettevõtetele. Erakordselt soodne hind laiendab nutika pakiautomaadi kasutamisvõimalusi uutes ärimudelites ja aitab pakkuda veelgi kliendisõbralikumaid teenuseid.

Tarkvaralahendus, mis võimaldab väikestel ja keskmise suurusega ettevõtetel kiiresti ning soodsalt kasutusele võtta oma pakiautomaat.

Seni on pakiautomaatide kuluefektiivsust ja kliendikogemuse eelist saanud kasutada vaid suured logistika- ning jaekaubandusettevõtted. Nüüd see muutub.

CollectNet on tarkvaralahendus, mis võimaldab väikestel ja keskmise suurusega ettevõtetel kiiresti ning soodsalt kasutusele võtta päris oma pakiautomaat. CollectNeti abil saab hallata ja juhtida kõiki oma pakiautomaadi tegevusi ning saadetavate pakkide toiminguid.

Isesõitev robotkuller
Isesõitev robotkuller on loodud viimase miili automeerimiseks, muutes kojuveo teenuse lõpptarbija jaoks mugavamaks.

Kõik Cleveroni pakiautomaadid töötavad CleverLandi tarkvaral.
CleverLand on pilvepõhine tarkvara, mida saab Public API abil lihtsasti ühendada kliendi tarkvaraga.

Cleveron pakub kõikidele oma pakiautomaatidele hoolduse ja tehnilise toe täisteenust nii Eestis kui ka mujal maailmas.
Meie tehniline tugi sisaldab muu hulgas kaughooldust, mis võimaldab tuvastada ning lahendada 80% tark- ja riistvaraga seotud probleemidest. See tähendab kiiret probleemide kõrvaldamist ja madalaid hoolduskulusid.

Küsimuste korral võta meiega ühendust!

  • Jaemüük
  • Logistika / Post
  • Kinnisvara
  • Distribuutor
  • Agent
  • Muu

Lisainfo saamiseks helista või saada e-kiri

Kaur Ojakivi
Teenuse juht

E-post: [email protected]
Tel: (+372) 506 5749