Kõik uudised

Cleveron võtab oma uusima pakiautomaadi lansseerimisega tugeva jätkusuutlikkuse suuna

13.06.2023 | Cleveron 354, akutoitel pakiautomaat, pakiautomaat
Pakirobotite ja -automaatide arendamisega tegelev Viljandi tehnoloogiaettevõte Cleveron AS esitleb revolutsioonilist akutoitega välipakiautomaati Cleveron 354. Cleveron, 2008. aastal maailma esimese pakiautomaatide võrgustiku rajaja, lansseerib täna võrguühendusest sõltumatu akutoitel pakiautomaadi, mille eesmärk on vähendada CO2 heitkoguseid 70% võrra viimase miili sektoris.

Cleveroni tegevjuht Arti Kütt on kindel kasvavas nõudluses pakiautomaatide järele, mis on jätkusuutlik ja kuluefektiivne lahendus viimase miili pakkide kohaletoimetamisel. „Meie prognoosid näitavad, et kümne aasta jooksul toimub 80% viimase miili tarnetest Euroopas pakiautomaatide kaudu, mis kujuneb lõpptarbijate seas eelistatuimaks meetodiks. Selline lähenemine pole mitte ainult kulutõhusam, vaid ka oluliselt jätkusuutlikum. Akutoitel pakikapid mängivad selle revolutsiooni läbiviimisel keskset rolli, kuna neid saab paigaldada põhimõtteliselt igale tänavanurgale. Cleveron 354 on loodud selle väljakutsega tegelema, pakkudes intelligentset jätkusuutlikku lahendust,“ kinnitab Kütt.

Strateegiliselt paigutatud pakiautomaadid soodustavad pakkide väljastamist ja tagastamise efektiivsust, vähendades seeläbi kullerautode arvu teedel. Cleveron 354 võimaldab ettevõtetel paigutada automaadid pea igale poole, vastavalt ärivajadustele. „Pakiautomaatide võrgustiku juurutamine vähendab oluliselt vajadust kojukande järele, mille kulud kasvavad aasta-aastalt. Tarbijad on näidanud üles valmisolekut oma pakid kätte saada mugava 5-minutilise jalutuskäigu raadiuses, mistõttu on Cleveron 354 parim lahendus võrgu väljaehitamiseks,“ sõnab Kütt.

Cleveron 354 silmapaistvaim omadus on selle ööpäevaringne võrgufunktsioon, mis on akutoitega kapilahenduste puhul ainulaadne eelis. Lisaks on uuel pakiautomaadil oluliselt pisem CO2 jalajälg, mis on ligikaudu kakskümmend korda väiksem kui traditsioonilistel võrgutoitega kappidel. Tänu tõhusale energiahaldusele pakub Cleveron 354 samu võimalusi nagu võrgust sõltuvad kapid, tagades suurepärase kasutuskogemuse. Cleveroni akutoitel kapp on loodud kasutajasõbralikuna, võimaldades klientidel oma pakid kätte saada hõlpsasti uksel oleva PIN-pad’i abil, kus klient saab sisestada oma unikaalse koodi. Kappide operaator saab reaalajas pidevalt infot oma pakiautomaatide kasutuse kohta. Cleveron 354 võimaldab ettevõtetel laiendada sõltumatut viimase miili kohaletoimetamise võrku ja optimeerida toiminguid tõhusaks pakihalduseks.

Viljandi tehnoloogiaettevõte Cleveron on juhtiv automatiseeritud pakkide üleandmise tehnoloogia arendaja, kes on tuntud oma töökindluse, kvaliteedi ja tervikliku tooteportfelli poolest. Akutoitega pakiautomaadi turule toomisega võtab Cleveron tugeva kursi jätkusuutlikkuse poole. Cleveroni lahendused aitavad ettevõtetel tõhusalt vähendada viimase miili kohaletoimetamise kulusid, tõhustada pakkide üleandmist ja muuta üldist kliendikogemust paremaks. Cleveron on kõrgtehnoloogilisi pakiautomaate ja -roboteid loonud maailma juhtivatele jaemüüjatele ja toidukettidele enam kui 15 aastat. Praegu kasutatakse Cleveroni masinaid 51 riigis, teenindades ülemaailmset kliendibaasi, kuhu kuuluvad Inditex/Zara, H&M, IKEA, XXL, Falabella ja DHL.

Lisainfo saamiseks saada e-kiri

Tarmo Tamm

Müügidivisjoni juht


E-post:
[email protected]