Kõik uudised

Cleveroni tooteportfell kasvab koos ettevõtete vajadustega

27.02.2023 | Cleveron

Juba üle 15 aasta on Cleveron arendanud innovatiivseid lahendusi, mis aitavad automatiseerida ettevõtete kitsaskohti seoses kaupade üleandmisega klientidele. Cleveron omab mimekülgset tooteportfelli, mille abil saavad nii suured kui ka väiksemad ettevõtted oma e-poest tellitud kaupasid mugavalt üle anda. 

Automatiseerimine on protsess, mille käigus rakendatakse tehnoloogiaid, mis võimaldavad tooteid ja teenuseid luua ning neid edastada minimaalse inimsekkumisega. Täpselt see ongi Cleveroni missioon: automatiseerida ettevõtete tööd ja sellega säästa nii ettevõtte töötajate kui ka lõpptarbijate kõige väärtuslikumat ressurssi – aega.  

Statista prognooside kohaselt on jaemüügi e-kaubanduse tulu Ameerika Ühendriikides 2026. aastal 1705 miljardit USA dollarit, mis on 74%-line kasv võrreldes 2022. aastaga. Kas kujutate ette, kui palju aega kulub sellise hulga kaupade manuaalseks üleandmiseks? Cleveronis töötataksegi välja tehnoloogiaid, kuidas ettevõtted saavad oma lõpptarbijatele võimalikult lihtsalt ja efektiivselt e-poe kaupasid üle anda. On ääretult põnev töötada erisuguste klientidega koos. Mõni klient pöördub meie poole ka oma mõttepärliga, mis esialgu tundub ulmevaldkonda kuuluvana, kuid koostöös sünnivadki parimad ideed ning lõpptulemus tuleb väga hea,” selgitas Cleveroni võtmeklientide haldur Sirly Tomingas-Lamp, kuidas mõnikord ideed saavad toodeteks. 

Pakiautomaatidest robootilistest lahendusteni 

Cleveroni lahenduste abil saavad ettevõtted kaupasid üle anda kiirelt ning mugavalt. Välikeskkonnas asuvad pakiautomaadid ning robotid on hea võimalus pakkuda paindlikku kaupade kättesaamise viisi. Sel moel saavad ettevõtted pakkuda oma klientidele parimat kliendikogemust – klient saab oma kaubale järele minna just temale sobival ajal. Kaupade üleandmise automatiseerimine ei ole mõeldud vaid suurettevõtetele, ka väiksemate mahtudega poed saavad seda hõlpsasti teha just pakiautomaatide abil. Kui pakimahud kasvavad, on võimalus mooduleid juurde lisada. 

Välikeskkonnas asuvatest toidurobotitest või -kappidest  saavad kliendid oma toidupoe e-poe ostud kiirelt ja mugavalt kätte. Eriti mugav on see teenus, kui toidurobot asub inimese töö ja kodu marsruudil. Seetõttu näeme, et toidurobotid ja -automaadid võiksid paikneda liikluse sõlmpunktides, ärihoonete juures või piirkondades, kus antud poel füüsilist kauplust pole, kuid toidupoed saavad niiviisi olla oma tarbijate jaoks lähedal, pakkudes neile kiiret ja mugavat toidukaupade kättesaamise võimalust.  

Statistika näitab, et veebikeskkonnas tehtud ostude arv kasvab drastiliselt. Cleveron oma kliente hätta ei jäta, pakkudes lahendust tervikliku teenusega – hoolitseme riistvara, tarkvara, koolituste ja tehnilise toe eest. Cleveroni ulatuslik ülemaailmne edasimüüjate võrgustik vastutab ka kohapealse hoolduse eest kliendi sihtriigis. E-kaubanduse kiire tõusuga on ka Cleveron pannud täistempo peale, et jätkuvalt kasvada koos ettevõtetega.


Lisainfo saamiseks saada e-kiri

Tarmo Tamm

Müügidivisjoni juht


E-post:
[email protected]