Kõik uudised

Cleveron hinnati Top Tööandjate hulka

29.03.2023 | Cleveron, Top Tööandja, CV-Online Estonia

Juhtiva värbamispartneri CV-Online Estonia poolt korraldatud iga-aastase Top Tööandja uuringu tulemusest on selgunud ettevõtted, kus eestimaalased enim töötada sooviksid. Võime uhkusega teada anda, et Cleveron saavutas väärtusliku 4. koha tootmise ärisektoris.

Cleveroni talendispetsialist Maarika Haidak on väga tänulik tunnustuse eest. „See on suur rõõm, et meie püüdlused hea töökeskkonna loomisel on väljapoole paistnud. Meie jaoks on väga tähtis, et töökeskkond oleks kaasaegne ning õhkkond positiivne. Meie regulaarsed rahulolu uuringud näitavad, et oleme selle eesmärgi saavutanud, kuid kindlasti jätkame tööd selle nimel, et Cleveron oleks parim võimalik töökoht,“ sõnas Haidak. „Tööandja brändinguga tegeledes oleme proovinud pidevalt tagada huvi erinevate sihtrühmade seas, taolised tunnustused näitavad hästi meie püüdluste edukust,“ kommenteeris saavutust personalijuht Katrin Koovit.

Tootmissektoris olid motiveeriv palk ja lisahüved väärtused, mida töötajad enim hindavad. Lisaks olid eesotsas Top Tööandjat iseloomustavate teguritena hea sisekliima ja toredad kolleegid. Vastajad väärtustasid ka tunnustust, hoolitsemist töötaja tervise eest ning paindlikku töökorraldust. „Hoolimata majanduse mõningasest jahenemisest on tööturul võitlus parimate töötajate pärast endiselt väga aktiivne. Parimad töötajad teevad enne kandideerimist ja tööpakkumise vastuvõtmist tööandjale põhjaliku taustakontrolli. Top Tööandjaks nomineeritutel on hea võimalus luua endale eelised parimate töötajate kaasamiseks oma eduloosse,” lausubCV.ee tegevjuht Agu Vaher.

CV-Online Estonia on Top Tööandjat valinud juba 11 aastat. 2023. aasta uuring kestist terve jaanuari kuu ning sellesse andis panuse rekordiliselt pea 13 000 inimest.

Suured tänud tunnustuse eest!

Loe rohkem siit.

Tutvu Cleveroni tööpakkumistega siin.


Lisainfo saamiseks saada e-kiri

Tarmo Tamm

Müügidivisjoni juht


E-post:
[email protected]