Kõik uudised

Cleveroni Akadeemia pälvis aasta haridusteo tiitli

07.10.2020 | Cleveron, Cleveroni Akadeemia

Cleveroni Akadeemia võitis selleaastasel „Eestimaa õpib ja tänab” aasta õpetaja galal aasta haridusteo tiitli. Töökohapõhine kõrgharidusprojekt käivitus koostöös Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainoriga. 

Haridusministeerium tunnustab aasta haridusteo auhinnaga haridusvaldkonnas tegutsevate organisatsioonide viimase kolme aasta tegemisi, millega on märkimisväärselt panustatud Eesti noorte õppimise arendamisse. 

„Akadeemia loob tulevastele tootearendajatele tugeva baasi. Üliõpilastele loodud igakülgsed võimalused teadmisi päriselus kohe rakendada lisavad hinnalise praktilise kogemuse. Õppekava sisu nõuab samal ajal tehniliste ja sotsiaalsete oskuste ning loovuse arendamist. Tehnoloogiaettevõttena otsustasime anda oma panuse, et noori tippspetsialistideks koolitada ja kogu ettevõtlusele innovaatiliste lahendustega lisaväärtust luua,“ sõnas Cleveroni asutaja ja juht Arno Kütt.

„Cleveroni akadeemia on hea näide sellest, kuidas ettevõtlus ja haridus teevad koostööd, et koolitada tipptasemel kõrgharidusega noori, kes lõpetamisel on juba kursis sellega, milliseid tehnoloogiaid maailma tipptasemel ettevõtetes kasutatakse," lausus ettevõtluskõrgkooli Mainor õppeprorektor Ly Hõbe.

Cleveron käivitas Cleveroni Akadeemia 2019. aastal, pakkumaks tehnoloogialast kõrgharidust Eestis ainulaadsel robootikatarkvara arenduse õppekaval. 20 tudengi õppekulud, majutuskulud, lõunasöögid ja igakuise stipendiumi katab Cleveron.

Lisainfo saamiseks saada e-kiri

Tarmo Tamm

Müügidivisjoni juht


E-post:
[email protected]