Kõik uudised

Cleveron on taas Eesti konkurentsivõimelisim tööstus- ja energeetikaettevõte

13.10.2020 | Cleveron

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda kuulutas välja konkurentsivõimelisimad ettevõtted erinevates valdkondades. Konkursil osales kokku 1418 Eesti ettevõttet ning kõige enam kandidaate, 403, oli tööstus- ja energeetikavaldkonnas, mille võitjaks kuulutati Cleveron.

Võidetud tiitel on Cleveroni jaoks suur tunnustus tehtud töö eest. Viimase aasta jooksul oleme lansseerinud uusi tooteid, sõlminud lepinguid edasimüüjatega üle maailma ning võitnud põnevaid auhindu. Kuigi pandeemia mõjutas tugevalt ka Cleveroni tegevusi, siis ei jätnud me pooleli uute toodete leiutamist, et konkurentidest samm eespool olla. Septembri lõpus avalikustasime iseteenindusliku poe pilootprojekti Teliaga, mis võimaldab müüa kaupa ilma klienditeenindaja kohalolekuta. Selline lahendus annab võimaluse olla lähemal väikelinna klientidele ning pakkuda neile kiiret ja mugavat teenust.

Eesti ettevõtete konkurentsivõime konkurss sai alguse 2003. aastal. Konkurentsivõime paremusjärjestus koostatakse majandusnäitajate põhjal, võttes arvesse kahe viimase aasta majandustegevuste näitajad: müügitulu, puhaskasum, omakapital, töötajate arv ning tööjõukulu.

Foto: Eesti Kaubandus-Tööstuskoda

Lisainfo saamiseks saada e-kiri

Tarmo Tamm

Müügidivisjoni juht


E-post:
[email protected]