Kõik uudised

Cleveron on taas Eesti atraktiivseimate tööandjate seas

14.09.2021 | Cleveron, Atraktiivne tööandja
Traditsiooniliselt tunnustati septembri algul Eesti atraktiivseimaid tööandjaid, kes selgitati välja tööandja brändingu agentuuri Instari uuringu põhjal. Cleveronil on au olla jätkuvalt ihaldusväärseimate tööandjate hulgas. Neljas kategoorias valiti meid kümne parima tööandja sekka.

Cleveroni on märgatud nii tudengite kui ka kogemustega töötajate poolt. Tehnika eriala tudengite seas pälvisime 4. koha ning IT ning üle-eestilise tudengite tööootuse uuringu põhjal saavutasime mõlemas kategoorias 242 tööandja seas 10. koha. Eesti kogemustega töötajate hinnangul oleme atraktiivsemate tööandjate järjestuses 6. kohal 278 hinnatud organisatsiooni hulgast.

Cleveroni personalijuht Katrin Koovit hindab tunnustust kõrgelt, seda enam, et Cleveron on silma jäänud nii kogemustega töötajatele kui ka tudengitele, kuna vastajad nimetasid ettevõtteid peast, ilma etteantud nimekirjadeta. „Edetabelites on alati vahva olla, sest see tähendab, et meid on tööandjana turul märgatud. Instari tabelites olek on ka seetõttu oluline, et need pingeread on tekkinud tudengite ja töötajate poolt antud vastuste põhjal ning neile ei ole ette antud ettevõtete nimesid, kelle seast valikut teha, vaid nad märgivad ära tööandjad keda nad teavad ja kus nad sooviksid ise töötada,“ märkis Cleveroni personalijuht Katrin Koovit.

Eesti Kaubandus-Tööstuskoja peadirektor Mait Paltsi sõnul on tänasel tööturul kuvand äärmiselt tähtis, sest edukas tööandja kõnetab tulevast talenti täna juba enne töövestlust, ning seda ka koolipingis valikuid tehes. „Tänases tööjõuolukorras, kus puudus on nii oskustöölistest kui ka kõrge kvalifikatsiooniga spetsialistidest tasub tulevikku vaataval ettevõttel pingutada oma brändi atraktiivsuse nimel, sest õppima minnes sünnivad noortel erialavalikud tihti läbi soovi töötada kindlas organisatsioonis, mis omakorda mõjutab selle valdkonna populaarsust,“ sõnas ta ning lisas, et tugev kuvand on osa väärtuspakkumisest, mida hindavad kõrgelt ka olemasolevad töötajad.

Tööandja brändingu agentuur Instar viis 2021. aasta aprillis-mais läbi üle-eestilised kõrgkoolide, kutsekoolide ja kogenud töötajate tööootuste ja tööandja maine uuringud, millele vastas kokku 9000 inimest. Atraktiivse tööandja kvaliteedimärgiga tunnustati tööandjaid Instari ja Eesti Kaubandus-Tööstuskoja poolt korraldataval Atraktiivsete Tööandjate Päeval 6. septembril 2021 Rakett69 Teadusstuudios.

Aitäh tunnustuse eest ja palju õnne kõigile nomineeritutele!

Foto: Instar 
Loe rohkem siit.

Tutvu Cleveroni tööpakkumistega siin.

Lisainfo saamiseks saada e-kiri

Tarmo Tamm

Müügidivisjoni juht


E-post:
[email protected]