Kõik uudised

Cleveron 405 ja Cleveron 701 on nomineeritud Parcel & Postal Technology International Awards 2021 auhinnagalal

08.09.2021 | Cleveron, Cleveron 405, Cleveron 701, Parcel Postal Technology International

Cleveroni innovaatilised lahendused Cleveron 405 ja Cleveron 701 on nomineeritud Parcel & Postal Technology International auhinnagalal. 2021. aastal oli läbi aegade kõige rohkem nominatsioone, mis viitab postimaailma keerulisele aastale. Nomineeritud lahendused varieerusid laiapõhjaliselt – nutipostkastidest, korduvkastatavate pakendite ja krüptoraha vahetusteenusteni.

Väikeste poodide jaoks mõeldud pakirobot Cleveron 405 on nimetatud aasta viimase miili kategooria üheks nominendiks. Aasta viimase miili kategoorias tunnustatakse ettevõtteid, mis on loonud nutikaid lahendusi pakkide kättetoimetamise viimase miili lahenduste seas, näiteks pakiautomaadid, pakkide üleandmispunktid või uudsed kojuveo lahendused. Robootiline pakikapp Cleveron 405 on Cleveroni kõige ruumisäästlikum pakirobot, mis on mõeldud väiksematele poodidele ja kioskitele nagu näiteks pakkide üleandmispunktid, bensiinijaamad kui ka mugavuspoed. Pakiroboti abil saab üle anda väiksemaid kaupu nagu kosmeetikat, rõivaesemeid ja raamatuid.

Cleveroni poolautonoomne robotkuller Cleveron 701 on nomineeritud aasta tarnija kategoorias, mis on üks staažikamaid rahvusvahelisi paki- ja postitehnoloogia auhindu. Aasta tarnija tiitliga tunnustatakse ettevõtet, kellel on olnud suur mõju ja roll postitööstuse tuleviku loomisel. Cleveron 701 on Cleveroni kõige uuem lahendus pakkide kättetoimetamise valdkonnas. Sõiduk on kaugjuhitav operaatori järelvalve all ning sellega on võimalik tarnida mistahes tooteid alates traditsioonilistest pakkidest kuni toidukaupadeni. Cleveron 701 on maailma esimene teleopereeritav sõiduk, millega on läbi viidud sõidueksamid. Eksamite käigus said neli Cleveroni töötajat kaugjuhitava sõiduki sertifikaadid.

Parcel & Postal Technology International Awards auhinnagala, mis toimub juba 13. aastat, tunnustab postiööstuse uusimaid ning innovaatilisemaid lahendusi. Rahvusvahelise võistluse tulemused avalikustatakse 12. oktoobril 2021 Viinis Parcel+Post Expo näitusel.

Foto: Parcel & Postal Technology International

Lisainfo saamiseks saada e-kiri

Tarmo Tamm

Müügidivisjoni juht


E-post:
[email protected]