Kõik uudised

Cleveron laiendab müügitegevust Kreekas, Küprosel ja Albaanias

08.04.2021 | Cleveron, Mellon Group, Distributor

Cleveron alustas koostööd rahvusvahelise tehnoloogiaettevõttega Mellon Group of Companies-ga, et laiendada müügitegevust Kreekas, Küprosel ja Albaanias. Mellon hakkab tegutsema Cleveroni ametliku esindajana, et lisaks Cleveroni toodete müümisele pakkuda ka paigaldus- ning hooldusteenust kohalikul turul.

“Meil on ääretult hea meel, et Mellon on liitunud meie ametlike edasimüüjate võrgustikuga,” lausus Cleveroni tegevjuht Mihkel Ilp. “Cleveroni innovaatilised lahendused on kasutusel üle Euroopa. Olen veendunud, et suudame üheskoos pakkuda mugavaid ja aegasäästvaid lahendusi Kreeka, Küprose ja Albaania klientidele. Meie esimene Cleveron 403 Heraklionis tähistab meie partnerluse algust, mis muudab paljude kohalike ettevõtete omnikanali strateegiate käivitamise sujuvamaks ,” lisas Ilp.

“Partnerlus Cleveroniga võimaldab meil pakkuda klientidele viimase miili lahendusi, mis on juba muutunud hädavajalikuks,” ütles Melloni direktor Haris N. Constantinidis. “Usume, et parim viis lõpptarbijate toetamiseks on pakkuda neile sujuvat ja mugavat pakkide kättesaamise kogemust. Cleveron on tõestanud, et neil on Euroopas viimase miili lahenduste maastikul juhtivad teadmised ning oleme kindlad, et Heraklioni esimene pakirobot märgib jaekaubanduse ja logistikamaailma uue ajastu algust.”

Mellon on üks Kreeka juhtivaid tehnoloogiaettevõtteid, mis pakub viimase miili tarkvara- ja makselahendusi, kõnekeskuste ning äriprotsesside haldusteenuseid. Mellon Group of Companies on tegutsenud juba 27 aastat ning nende klientide hulgas on suurimad jae- ja hulgimüügifirmad, kaubanduskeskused ning supermarketid.

Cleveron on Eesti tehnoloogiaettevõte, kes toodab viimase miili lahendusi juba üle 13 aasta. Cleveroni partnerite hulka kuulub mitu tuntud jaemüügiettevõtet üle maailma, kellega koostöös pakutakse robootikapõhist tehnoloogiat, mis aitab muuta omnikanalilise e-kaubanduse protsessi tõhusamaks, vähendada kulusid ja pakkuda lõppkasutajatele parimat võimalikku kliendikogemust. Tänase seisuga on Cleveronil üle 4200 pakiautomaadi ja roboti 34 riigis üle maailma.

Lisainfo saamiseks saada e-kiri

Tarmo Tamm

Müügidivisjoni juht


E-post:
[email protected]