Kõik uudised

Esimene Cleveron 403 Hollandis

06.04.2021 | Cleveron, Cleveron 403, PostNL

Postiteenuste pakkuja PostNL võttis kasutusele esimese Cleveron 403 Hollandis, mis paigaldati Utrechti linna Jumbo supermarketisse. Hollandi postifirma plaanib ka tulevikus oma e-tellimuste automatiseerimisega jätkata ning paigaldada pakiroboteid üle kogu riigi.

Cleveron 403 on uue põlvkonna robootiline pakiautomaat, tänu millele saavad PostNLi kliendid oma veebiostud kiiresti, mugavalt ja kontaktivabalt kätte. Kliendile saadetakse unikaalne kättesaamiskood SMS-sõnumiga või e-mailiga, mida skannerides väljastab Cleveron 403 paki sekundite jooksul. Kliendid saavad pakirobotit kasutada ka e-tellimuste tagastamiseks.

PostNLi sõnul võimaldab Cleveroni pakiroboti kasutuselevõtt neil oma kliente paremini ning efektiivsemalt teenindada. Cleveron 403 robootiline pakikapp asub Jumbo toidukaupluses, mis tänu oma strateegiliselt heale asukohale aitab märkimisväärselt kaasa ka lisamüügi suurendamisele. “Olen tõeliselt uhke, et PostNL on võtnud eeskujuks juhtivad jaemüüjad ning investeerinud uutesse tehnoloogiatesse, et muuta pakkide kättetoimetamine tõhusamaks,” ütles PostNLi äriarendusjuht Jean-Luc Otten.

Cleveron 403 on kompaktne pakirobot e-ostude väljastamise automatiseerimiseks. Pakirobotil on kasutusel nutikas laosüsteem, mis hoiab kokku kallist poepinda, mida saab lao asemel müügitegevuseks kasutada. Pakiroboti pakid sisestatakse ja väljastatakse läbi ühe kasutajakonsooli. Kulleri jaoks tähendab see palju kiiremat laadimisprotsessi ja väiksemat jalavaeva ning lõpptarbija jaoks meeldivat klienditeekonda.

Pakiroboti paigaldab Cleveroni ametlik edasimüüja Dujardin Remmers. Koostöös Cleveroniga pakub Dujardin Remmers klientidele täisteenuslahendust, mis hõlmab kõiki etappe alates koolitusest ja paigaldusest kuni kaug-ja kohapealse hoolduseni kõigis Beneluxi riikides – Belgias, Hollandis ja Luxemburgis.

PostNL on Hollandi postiettvõte, mis on oma 200 tegutsemisaasta jooksul pakkunud posti ja pakkide saatmise teenust Hollandis, Saksamaal, Itaalias, Belgias ja Ühendkuningriigis. PostNLi silmapaistvamate koostööpartnerite hulka kuuluvad e-kaubanduse gigandid nagu Bol.com, Coolblue ja Amazon.

Viljandi tehnoloogiafirma Cleveron on juhtiv kõrgtehnoloogilisi viimase miili lahendusi pakkuv ettevõte. Cleveron on pakiautomaate ja -roboteid loonud juba enam kui 13 aastat, olles tänaseks esindatud enam kui 30 riigis üle maailma. Viljandis leiutatud tooteid kasutavad maailma suurimad jaemüüjad ja toiduketid nagu Walmart, Zara, Albertsons ja Falabella.

Lisainfo saamiseks saada e-kiri

Tarmo Tamm

Müügidivisjoni juht


E-post:
[email protected]