Kõik uudised

Sloveenia ettevõte GROSEKGROUP liitub Cleveroni ametlike edasimüüjatega

12.04.2021 | Cleveron, GROSEKGROUP

Eesti tehnoloogiaettevõte Cleveron ja tööstusseadmete paigaldus- ja hooldusettevõte GROSEKGROUP on sõlminud lepingu, et laiendada müügitegevust Sloveenias. 

"Meil on hea meel tuua selle partnerlusega maailma juhtivad click and collect-lahendused Sloveenia turule,” ütles GROSEKGROUPi tegevjuht Jure Grosek. E-kaubandus on Sloveenias pidevas kasvutrendis. Pandeemia algusest saati on ettevõtted pidanud leidma uusi viise ostukogemuse parandamiseks, et tagada klientide turvalisus. „Tänu Cleveroni innovatiivsetele iseteeninduslikele väljastuspunktidele saab paki üleandmisega seotud inimkontakti viia miinimumi, säästa nii jaemüüja kui lõpptarbija aega ning hoida kokku kulusid,” selgitas Grosek. 

„Kesk-Euroopa on üks meie sihtregioonidest, kuna näeme piirkonna e-kaubanduses suurt potentsiaali. Seepärast on meil ääretult hea meel, et GROSEKGROUP on liitunud meie edasimüüjate võrgustikuga,” ütles Cleveroni tegevjuht Mihkel Ilp. "Olen veendunud, et suudame üheskoos pakkuda klientidele mugavaid ja aega säästvaid lahendusi. Lisaks Cleveroni toodete müügile pakub GROSEKGROUP ka kohapealselt paigaldust ja hooldusteenust, et Sloveenia jaemüüjatel oleks võimalik oma omnikanali strateegiaid käivitada. See kehtib nii jaekaubanduse kui toidukaupade müüjate kui ka logistika- ja postiettevõtete kohta,“ lisas Ilp. 

GROSEKGROUP on tööstusseadmete paigaldus- ja hooldusettevõte, mis pakub terviklahendusi projektide elluviimisel rahvusvahelisel tasandil. GROSEKGROUP laiendab pidevalt oma kliendivõrgustikku ja teenuseid. 

Cleveron on tehnoloogiaettevõte, mis tegeleb innovaatiliste click & collect-lahenduste tootmisega jaemüüjatele ja logistikasektorile. Cleveroni partnerite hulka kuulub mitu tuntud jaemüügiettevõtet üle maailma, kellega koostöös pakutakse robootikapõhist tehnoloogiat, mis aitab muuta e-kaubanduse protsessi tõhusamaks, vähendada kulusid ja pakkuda lõppkasutajatele parimat võimalikku kliendikogemust. Tänase seisuga on Cleveronil üle 4200 pakiautomaadi ja roboti 34 riigis üle maailma.

Lisainfo saamiseks saada e-kiri

Tarmo Tamm

Müügidivisjoni juht


E-post:
[email protected]