Kõik uudised

Cleveron laiendab müügitegevust Horvaatias ja Serbias

24.09.2021 | Cleveron, btc
Cleveron alustas koostööd Horvaatia ettevõttega b.t.c., et laiendada müügitegevust Horvaatias ja Serbias. b.t.c. pakub nii riistvara- kui ka tarkvaralahendusi pankadele ja jaekettidele. Cleveroni ametliku esindajana hakkab b.t.c. lisaks Cleveroni toodete müümisele pakkuma ka paigaldus- ning hooldusteenust kohalikul turul.

„Meil on väga hea meel teatada, et Cleveroni ametlik edasimüüja ja teeninduspartner Horvaatias ja Serbias on b.t.c., kellel on pikaaegsed kogemused erinevate jae- ja logistikasektorile mõeldud kõrgtehnoloogiliste toodetega," ütles Arti Kütt, Cleveroni tegevjuht. ”b.t.c. omab ka suurepärast tehnikute võrgustikku, et pakkuda klientidele kvaliteetset hooldusteenust. Cleveroni pakiautomaadid ja -robotid muudavad pakkide üleandmise palju tõhusamaks ja mugavamaks. Koos b.t.c.-ga viime Horvaatia ja Serbia e-kaubanduse viimase miili logistika teenusepakkumise järgmisele tasemele,” lisas Kütt.

„Cleveron on üks uuenduslikumaid ettevõtteid, kes pakub automatiseeritud viimase miili lahendusi. Oleme väga uhked, et oleme Cleveroni ametlikud edasimüüjad ning saame Cleveroni tooteid pakkuda Horvaatia ja Serbia turgudel. See koostöö kinnitab ka meie tugevat pühendumist kõrgtehnoloogiliste teenuste ja toodete laiendamise ja tugevdamise strateegiale, ”ütles b.t.c. tegevjuht Ljubomir Tomašić. „Tuginedes meie ettevõtte märkimisväärsele tehnoloogilisele potentsiaalile, aga ka meie töötajate teadmistele, kogemustele ja motivatsioonile, oleme veendunud, et koostöö Cleveroniga on edukas,“ lisas Tomašić.

b.t.c. on Horvaatia turul alates 1989. aastast ja tänu pikaaegsele kogemusele erinevate tehnoloogiate ja paljude platvormidega on b.t.c. oma regioonis juhtiv ettevõte. b.t.c. peamiseks valdkonnaks on tarkvara arendamine rahavoogude optimeerimiseks, sularaha sissemaksesüsteemide tootmine, kliendisuhete haldamissüsteemide arendamine ja integreerimine dokumendihaldussüsteemidega. Uuenduslike ja kohandatavate lahendustega püüab b.t.c. muuta oma klientide igapäevaelu lihtsamaks ning äriprotsesside juhtimise ökonoomsemaks ja turvalisemaks.

2007. aastal asutatud Cleveron on Viljandi tehnoloogiaettevõte, mis tegeleb innovaatiliste viimase miili lahenduste tootmisega jaemüüjatele ja logistikasektorile. Tänase seisuga on Cleveronil üle 4630 pakiautomaadi ja -roboti 34 riigis üle maailma. Keskmiselt 1,4 miljonit klienti saavad oma pakid kätte läbi Cleveroni toodete iga kuu. Cleveroni pakiautomaate ja pakiroboteid kasutavad maailma suurimad jaeketid nagu Inditex (Zara), Falabella, Asda ja DHL.

Lisainfo saamiseks saada e-kiri

Tarmo Tamm

Müügidivisjoni juht


E-post:
[email protected]