Kõik uudised

Eesti peaminister Kaja Kallas käis Cleveroni innovaatilisi tooteid uudistamas

01.10.2021 | Cleveron, Cleveron 402

Septembri lõpus külastas peaminister Kaja Kallas Viljandit, et kohtuda linna kõige innovaatilisemate ettevõttetega. Kallas külastas kohalikku katusekivide tootjat Solarstone Energy ning sai kokku Viljandi gümnasistidega, kellega arutati kliima ja rohepöörde üle. Viimaks tuli peaminister ka Cleveroni.

Visiit algas ringkäiguga Cleveroni peakontoris. Kaja Kallas ja tema kaaskond külastasid kontorit, arendus- ja tootmisala, kaugjuhtimise tuba ning ladu. Läbi käidi ka Cleveroni toodete esitlusalalt, kus peaminister sai Cleveron 402 pakirobotisse ise pakke sisestada ja välja võtta ning ka masina sisemust uudistada. Edasi mindi Cleveroni autoonmse sõiduki arendusalale, mille vastu tundis Kallas suurt huvi. Peaminister sai oma silmaga näha ka platsisõitu ning hiljem mindi ka Viljandi teedele linnasõitu tegema. Peaminister tutvus visiidi käigus Cleveroni ajalooga, selle aasta müüginumbritega ning räägiti ka koroonakriisi mõjust ning tagajärgedest ettevõttele. Samuti tutvustati Kallasele Cleveroni tulevikuplaane ning suurimaid eesmärke 2022. aastaks.

2020. aastal külastas Cleveroni arenduskeskust eelmine peaminister Jüri Ratas, kes samuti tutvus ettevõtte tegevuse, toodete ja tulevikuplaanidega. Ratas nägi ka esimest korda Cleveroni isesõitvat autot Cleveron 701-te.

Fotod: Peaministri büroo

Lisainfo saamiseks saada e-kiri

Tarmo Tamm

Müügidivisjoni juht


E-post:
[email protected]