Kõik uudised

Cleveron hinnati kümne kõige ihaldusväärseima tööandja hulka

03.01.2023 | Cleveron, Ihaldusväärseim tööandja, CVKeskusee

Eesti suurima tööportaali CVKeskus.ee poolt korraldatud iga-aastase uuringu tulemusest on selgunud Eesti 2022. aasta ihaldusväärseimad tööandjad, kus eestimaalased kõige enam töötada soovivad. Võime uhkusega teada anda, et Cleveron kuulub kümne kõige ihaldusväärseima tööandja hulka. 

Cleveroni personalijuht Katrin Koovit peab tunnustust väga tähtsaks, sest tööturul olla esimeste seas on oluline eelis ja suur tunnustus. Seda enam, et antud uuringu tulemused selgusid täielikult töövõtjate tagasisidel ning ettevõtete loetelu ei ole uuringus vastajatele ette antud. „Oleme kandidaatidelt sageli saanud teada, et nad jälgivad aktiivselt heade tööandjate nimekirju ja kandideerivad alati esmajoones nendesse ettevõtetesse, kuna peetakse loomulikuks, et sellistel ettevõtetel on hea töökultuur, huvitav tegevusvaldkond ja edumeelsed töötajad,“ sõnas Koovit. 

Erinevate valdkondade töövõtjad nimetasid paindlikku töökorraldust ja head töötasu enim olulisemateks teguriteks kõige atraktiivsemate tööandjate puhul. Lisaks toodi oluliste teguritena välja häid arenguvõimalusi, paindlikku tööaega ning sõbralikku töökeskkonda. „Kuni 35-aastased töötajad pidasid paindlikku töökorraldust palgast tähtsamaks,“ tõi uuringust esile CVKeskus.ee värbamisosakonna juht Grete Adler. Cleveroni kõige ihaldusväärsemateks omadusteks peeti paindlikku töökorraldust, kaasavat kultuuri ja hästi tasustatud töötajaid. 

CVKeskus.ee tööportaal viis uuringut läbi juba üheteistkümnendat järjestikust aastat. 2022. aasta uuring kestis septembrikuust novembrikuuni ja sellesse andis oma panuse rohkem kui 3000 töötajat üle Eesti. 

Suured tänud tunnustuse eest! 

Loe rohkem siit.

Tutvu Cleveroni tööpakkumistega siin.


Lisainfo saamiseks saada e-kiri

Tarmo Tamm

Müügidivisjoni juht


E-post:
[email protected]