Kõik uudised

Kulude kokkuhoid ja rahulolevad kliendid – COOP Hotelli edulugu pakiautomaadiga

12.09.2023 | Cleveron, pakiautomaat, võtmekapp

COOP Hotell on astunud julge sammu tulevikku, kohandades oma teenuseid vastavalt külaliste vajadustele ning pakkudes unikaalset lahendust hotellikogemuse täiustamiseks. Selle läbimurdelise ettevõtmise keskmes on Cleveroni pakiautomaat, mis on toonud kaasa mitmeid märkimisväärseid eeliseid ja positiivseid tulemusi. COOP Hotell võttis kasutusele pakiautomaadi, et pakkuda oma klientidele paindlikkust saabuda hotelli väljaspool hotelli lahtiolekuaegasid.

Üks suurimaid väljakutseid hotellinduses on alati olnud klienditeeninduse lahtiolekuajad ning paindlikkus. COOP Hotell otsustas sellele väljakutsele vastata, tuues kasutusele Cleveroni pakiautomaadi. „Pakikapi kasutuselevõtu peamiseks põhjuseks oli mugavus ja kättesaadavus klientide jaoks,” sõnas Vahur. See uus lahendus võimaldab külalistel saabuda hotelli ajal, mis neile kõige paremini sobib, isegi siis, kui hotelli lahtiolekuaeg on juba möödas. Külalised saavad lihtsasti ja käepäraselt kätte enda toakaardi, sisestades oma unikaalse koodi ning avades vaid pakiautomaadi ukse. See tähendab, et pole vaja oodata vastuvõtulauas või kohandada oma plaane hotelli lahtiolekuaegade järgi.

Pakiautomaat on toonud hotellikogemusse ka täiendava turvalisuse kihi. Iga toakaart on hoitud eraldi sahtlis ning iga sahtel on varustatud individuaalse koodiga. See tähendab, et külalised võivad olla kindlad, et vaid nemad saavad ligi oma toakaardile ning kellegi teise juurdepääs on välistatud. See loob usaldusväärsema ja rahulikuma keskkonna, kus kliendid saavad nautida oma viibimist ilma turvalisuse pärast muretsemata.

Lisaks mugavusele ja turvalisusele pakub pakiautomaat hotellile ka suuremat paindlikkust. Hotell saab hõlpsalt lisatubade võtmeid jätta automaati. „Pakiautomaati saab jätta lisatubade kaarte, mis omakorda annab võimaluse teha ka broneeringuid öösel, milleks meil varem võimekus puudus,“ kommenteerib COOP Hotelli juhataja Anna-Maria Vahur.

See on toonud kaasa täiesti uue võimaluse – külalised saavad teha viimase hetke broneeringuid, olles kindlad, et vaba tuba neid ootab.

„Pakiautomaati saab jätta lisatubade kaarte, mis omakorda annab võimaluse teha ka broneeringuid öösel, milleks meil varem võimekus puudus.“

Oluliseks positiivseks küljeks selle lahenduse puhul on ka kokkuhoid kuludelt. „Pakiautomaat on võimaldanud hotellil piirata tööjõukulusid. Töötajatel pole vajadust öisel ajal hotelli tulla, vaid saavad kasutada automaadis paiknevaid lisatubade kaarte, et sujuvalt külalisi tuppa aidata,” kommenteeris Anna-Maria Vahur veel kasutamiskogemust.

Tulemused on olnud üle ootuste positiivsed. Külalised on väljendanud rahulolu võimaluse üle saada oma toakaart endale sobival ajal ning on tänulikud, et saavad teha tööajavälisel ajal broneeringuid. Kõige olulisemaks eeliseks peetaksegi just öiste broneeringute võimaldamist, mis on suurendanud hotelli teenuste kättesaadavust ning parandanud külaliste rahulolu, lisaks hoidnud kokku tööjõukulusid. „Klientide tagasiside on positiivne, toodud on välja, et väga huvitav süsteem, kus enne hommikusööki ei pruugigi ühegi töötajaga kokku puutuda,“ annab Vahur klientide ütlusi edasi. Anna-Maria nõustub, et COOP Hotelli pakiautomaat on mitte ainult uuenduslik, vaid ka oluline samm hotelli külaliste rahulolu ja mugavuse suunas.

Lisainfo saamiseks saada e-kiri

Tarmo Tamm

Müügidivisjoni juht


E-post:
[email protected]