Kõik uudised

Cleveroni Akadeemiasse kandideeris 101 robootikahuvilist

01.07.2019 | Cleveroni Akadeemia

Cleveroni Akadeemiasse kandideeris kahekümnele õppekohale kokku 101 robootikahuvilist üle Eesti, mis tähendab, et ühele õppekohale pürgib 5 huvilist. 101 kandidaati on edukalt läbinud esimese vooru. Selleks oli kandidaatidel vaja sooritada erialatest ja laadida üles üldhariduse lõputunnistus koos motivatsioonivideo- või kirjaga. Cleveroni juhi Arno Küti sõnul on kandideerijate tase üllatavalt kõrge. „Näiteks paljud tahavad tulla mõnest välismaa ülikoolist ära, et meie akadeemiasse astuda,” rõõmustas Kütt.

Lähinädalate jooksul valitakse kõikide kandideerijate hulgast välja vähemalt 40 huvilist, kes pääsevad edasi vestlusvooru ning juuli keskpaigaks komplekteeritakse esimene kursus. Esimene selektsioon tehakse erialatesti ja motivatsioonikirja- või video alusel. Lõpueksamite tulemusi ega hinnete keskmist pingerea moodustamisel ei arvestata. Vestlusvoorust edasisaajad on Cleveroni Akadeemia esimesed 20 tudengit ja stipendiumi saajat, kes omandavad Viljandis järgneva kolme aasta jooksul robootikatarkvara arenduse rakendusliku kõrghariduse.

Cleveron avalikustas aprillikuus, et avab sel sügisel koostöös Eesti Ettevõtluskõrgkooliga Mainor Cleveroni Akadeemia. Robootikatarkvara arenduse õppeprogrammi võetakse vastu 20 tudengit, kelle õppekulud 5500 € õppeaastas, majutuse, soojad lõunasöögid ja igakuise stipendiumi 400 € katab Cleveron.


Lisainfo saamiseks saada e-kiri

Tarmo Tamm

Müügidivisjoni juht


E-post:
[email protected]