Kõik uudised

Cleveron on tudengite seas kõrgelt hinnatud tööandja

28.06.2019 | Cleveron, Cleveroni Akadeemia

Uuringuagentuuri Kantar Emor poolt läbiviidud tööandja maine uuringus selgusid ülikoolide ja kõrgkoolide tudengite poolt kõige kõrgemalt hinnatud tööandjad. Vastusena küsimusele, milline ettevõte või organisatsioon on nende arvates Eesti parim tööandja, tõi suur osa tudengeist esile just Cleveroni. Cleveron on astumas ka esimesi samme haridusmaastikul, mis looks aluse ettevõtte ja tudengite süvendatud koostööle.

Cleveron avab sel sügisel koostöös Eesti Ettevõtluskõrgkooliga Mainor Cleveroni Akadeemia. Robootikatarkvara arenduse õppeprogrammi võetakse vastu 20 tarkvaraarenduse entusiasti, kelle õppekulud 5500 € õppeaastas, majutuse, soojad lõunasöögid ja igakuise stipendiumi 400 € katab Cleveron. 3-aastase õppeprogrammi lõppedes saavad tudengid rakenduskõrghariduse diplomi. Õppeprogrammi praktiline osa viiakse läbi robotkulleri arendustiimis, mis annab tudengitele võimaluse anda reaalne panus robootika arengule Eestis.

Akadeemiasse kandideerimisel ei arvestata kandideerija lõputunnistuse keskmist hinnet ega ka eksamite tulemusi. Kandideerimisel võetakse arvesse eelkõige kandidaadi motivatsiooni ja kirge tarkvaraarenduse vastu. Seejuures ei eeldata eelteadmisi ega oskusi tarkvaraarendusest.

Kandideerimine Cleveroni Akadeemiasse kestab pühapäevani, 30. juunini.

Lisainfo saamiseks saada e-kiri

Tarmo Tamm

Müügidivisjoni juht


E-post:
[email protected]