Kõik uudised

Cleveron on Eesti edukaimate ettevõtete esikolmikus

03.12.2019 | Cleveron

Cleveron jõudis Äripäeva koostatavas Eesti edukate ettevõtete TOP 100 edetabelis esikolmikusse, jagades seal kolmandat ja neljandat kohta. Äripäeva iga-aastane pingerida koostatakse 2017. ja 2018. aasta käibe, kasumi, käiberentaabluse ja varade tootlikkuse põhjal.

2018. aastal keskendus Cleveron uutele turgudele sisenemisele ning turuhaarde laiendamisele. Selle peamiseks põhjuseks on e-kaubanduse kiirest kasvust tulenevad väljakutsed, mis mõjutavad kaupmehi väga tugevalt. Cleveroni lahendused aitavad toime tulla e-poest tellitud pakkide hulga suurenemisega, võimaldades ettevõtetel hoida kokku väärtuslikku kaubanduspinda ning pakkide kätteandmisele kuluvat aega. 2018. aastal kasvas Cleveroni müügitulu neli korda, 48 miljoni euroni, mis oli suurem kui eelmise 10 tegutsemisaasta oma kokku.

Cleveroni juht Arno Kütt nentis, et heade tulemuste taga on eelkõige suurim klient Walmart. See aasta on Cleveronil läinud ootuspäraselt. „“Aasta lõpuni on küll veel veidi aega, kuid oleme saavutamas oma eesmärke. Meile on juurde tulnud hulgaliselt kliente maailma eri otstest. 2019. aasta on olnud Cleveroni jaoks eelkõige siiski arendustöö fookusega, sinna oleme suunanud oma aja ja ressursid. Peame oma tooteid kogu aeg uuendama ning ka uute lahendustega välja tulema, et püsida konkurentidest sammu võrra eespool. Alles hiljuti esitlesime ainulaadset toidurobotit Cleveron 501. Ja uudiseid on tulemas veelgi,” lubas Kütt.

Äripäev on Eesti ettevõtete TOP100 pingerida koostanud juba 26 aastat. Edetabelis osalevad käibelt 500 suuremat Eesti ettevõtet.

Allikas: Äripäev

Lisainfo saamiseks saada e-kiri

Tarmo Tamm

Müügidivisjoni juht


E-post:
[email protected]