Kõik uudised

Cleveron on atraktiivsete tööandjate TOP-is

11.09.2019 | Cleveron, Atraktiivne tööandja

Cleveron saavutas tööandja brändingu agentuuri Instar poolt läbi viidud õpilaste tööootuste ja tööandja maine uuringus 5. koha. Lisaks selgus küsitluse tulemusena, et Cleveron on 2019. aasta tehnika eriala tudengite poolt kõige kõrgemalt hinnatud tööandja, pälvides 220 ettevõtte hulgas esimese koha. Cleveroni jaoks on see käesoleval aastal juba neljas atraktiivse tööandja auhind.

"Noored hindasid 220 Eesti organisatsiooni atraktiivsust ja aasta- aastalt on kõigi tudengite hulgas, sõltumata nende erialast, kasvanud IT-sektori tööandjate atraktiivsus," ütles tööandja brändingu agentuuri Instar tegevjuht Kersti Vannas. Tudengite hinnangul on kaks kõige olulisemat töökohavalikut mõjutavat tegurit huvitav ja arendav töö ning ettevõttepoolne töötajate võrdne ja aus kohtlemine.

Tööandja atraktiivne kuvand tekitab usaldust ning suurendab soovi ettevõttega liituda, mis annab ettevõttele tuntava konkurentsieelise parimate erialaspetsialistide värbamisel.

Tööandja maine uuringus osales üle 5300 kogemusega töötaja ja üliõpilase majanduse, infotehnoloogia, ehituse, humanitaar, inseneri, logistika ja teistelt bakalaureuse, magistri- ja doktoriõppe erialadelt 16 Eesti kõrgkoolist. Uuringut viiakse läbi alates 2010. aastast.

Loe lisaks: Instar.ee
Fotod: Instar EBC, fotograaf Andres Raudjalg

Tutvu Cleveroni tööpakkumistega siin.

Lisainfo saamiseks saada e-kiri

Tarmo Tamm

Müügidivisjoni juht


E-post:
[email protected]