Kõik uudised

Cleveron on Aasta Eksportöör 2019

12.10.2019

11. oktoobril võitis Cleveron EASi, Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ja Eesti Tööandjate Keskliidu korraldataval „Eesti parimad ettevõtted 2019“ auhinnagalal Eesti aasta eksportööri tiitli. Eelmisel aastal võidetud aasta ettevõtte auväärse nimetuse andis Cleveron üle Kundas tegutsevale puitmassitehasele Estonian Cell ASile.

Eesti Tööandjate Keskliidu volikogu esinaise Kai Realo sõnul on nii tänavune võitja Estonian Cell kui ka aasta eksportöör AS Cleveron silmapaistvad uuendajad ja piirkonna olulised tööandjad. „Estonian Cell, kes investeeris kogu eelmise aasta kasumi keskkonnamõjude vähendamisse, annab väärtusahelas tööd enam kui 500 inimesele. Pakirobotite leiutaja Cleveron panustab aga sektori tööjõu tulevikku, koolitades oma inimeste ja oma kuludega Viljandis uusi robootikainsenere,“ ütles Realo.

Aasta eksportööri tiitliga tunnustatakse edukalt eksporti kasvatanud Eesti ettevõtted. Eelmisel aastal kuulutati Cleveron samal konkursil Eesti aasta ettevõtteks 2019. Samuti võideti aasta uuendaja ja aasta disainirakendaja tiitlid. Eksportööri kategoorias olid tol korral esikolmikus.

Cleveroni videot saab vaadata siit.

Ettevõtluse auhinna konkurss on riigi kõrgeim tunnustus silmapaistvatele ja edumeelsetele ettevõtetele. Konkurssi korraldas 19. korda Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus.

Foto: EAS

Lisainfo saamiseks saada e-kiri

Tarmo Tamm

Müügidivisjoni juht


E-post:
[email protected]