Kõik uudised

Cleveron alustas koostööd Virgin Megastore'iga

17.10.2019 | Virgin Megastore, Cleveron

Cleveron alustas oktoobris koostööd Virgin Megastore’iga, mis paigaldas Dubai luksuskaubamajja Mall of Emirates oma esimese pakiroboti. Virgin Megastore on MENA piirkonna juhtiv elustiilikaupade jaemüüja, omades Lähis-Idas ja Põhja-Aafrikas enam kui 40 kauplust. Virgin Megastore, mis on Cleveroni esimene klient Lähis-Idas, plaanib pakiroboteid paigaldada ka teistesse Dubai suurematesse kaubanduskeskustesse.  

Koostöö aluseks on mõlema ettevõtte eesmärk muuta veebikaupade kättesaamine kiireks ja mugavaks, et poe klientide ostlemiskogemus oleks võimalikult meeldiv. „Cleveroni sihiks on globaalne kasv ja Virgin Megastore’i näol Lähis-Idas partneri leidmine kindlasti kiirendab seda,“ ütles Cleveroni juht Arno Kütt. „Virgin Megastore’i põhimõtted on väga sarnased meie omadega. Nad ei taha olla lihtsalt üks kauplus, vaid väärtustavad oma kliente, pakkudes midagi enamat, näiteks kontserte. Ka Cleveroni tooted on loodud just lõpptarbija heaolu silmas pidades – need peavad pakkuma suurepärast kliendikogemust ja säästma inimeste aega,“ kommenteeris koostöö alustamist Kütt.  

Virgin Megastore paigaldas oma Mall of Emiratesi kauplusesse Cleveroni pakiroboti Cleveron 402, millest klient saab oma veebipoes tehtud ostud kätte QR-koodi alusel ja vaid loetud sekunditega. Mall of Emirates on Dubai luksuskaubamaja, mis lisaks ostlemisele pakub ka hulgaliselt meelelahutusteenuseid, näiteks suusatamise sisehalli. 

Virgin Megastore on Lähis-Ida ja Põhja-Aafrika piirkonna juhtiv elustiilikaupade jaemüüja, omades üheksal turul üle neljakümne kaupluse. Virgin Megastore’i kontseptsioon on pakkuda meelelahutustooteid ja -teenuseid, sh muusika-, tehnoloogia- ja moekaupu, raamatuid ning mänguasju.  

Äsja Eesti aasta eksportööriks kuulutatud Viljandi pakirobotite tootja Cleveron pakub innovaatilisi viimase miili logistikalahendusi maailma suurimatele ja tuntuimatele jaemüüjatele. 2019. aastal on alustatud koostööd mitmete suurkettidega, teiste seas Decathloniga Ungaris, Culturaga Prantsusmaal, The Warehouse’iga Uus-Meremaal ja Falabellaga Tšiilis. Tänaseks on Cleveroni enam kui 3000 masinat kasutusel ligi 25 riigis üle kogu maailma.

Lisainfo saamiseks saada e-kiri

Tarmo Tamm

Müügidivisjoni juht


E-post:
[email protected]