Kõik uudised

Poola ettevõte Pointpack liitub Cleveroni ametlike edasimüüjatega

17.02.2021 | Cleveron, Pointpack

Cleveron sõlmis lepingu Poola ettevõttega Pointpack, et laiendada müügitegevust Poolas. Lisaks Cleveroni toodete müümisele pakub Pointpack ka kohapealselt paigaldust ja hooldusteenust.

Pointpacki turundus- ja kommunikatsioonijuhi Paulina Żmijowska sõnul on koostöö samm edasi tehnoloogilise ökosüsteemi laiendamise suunas, lihtsustamaks automatiseerimise rakendamist jaemüügis. “Tänu nendele tegevustele saame muuta pakkide kättesaamise ja tagastamise veelgi paremaks,” ütles Żmijowska.

“Poolas sai üks inimene eelmisel aastal keskmiselt 14 pakki. Ennustame, et aastaks 2025 tõuseb see number 32-ni,” sõnas Żmijowska. “See tähendab, et paari aasta pärast antakse 50% saadetud pakkidest üle läbi pakiautomaatide või robotite. Alustasime koostööd Cleveroniga, et aidata Poola jaemüüjatel oma omnikanali strateegiad kävitada,” lisas Żmijowska.

“Euroopa on Cleveroni koduturg ja meie lahendusi kasutavad paljud Euroopa riigid, sealhulgas ka Poola, kus on näha tohutut potentsiaali,” ütles Cleveroni tegevjuht Mihkel Ilp. “Üheskoos suudame aidata Poola jaemüüjatel kulusid kokku hoida ning lõppkasutajatele parimat kliendikogemust pakkuda. Kohaliku distribuutoriga saame piirkonnas laieneda ning uusi kliente leida,” lisas Ilp.

Pointpack on Poola tehnoloogiaettevõte, mis pakub esimese ja viimase miili IT-lahendusi ning hooldusteenuseid. Ettevõte seob POS-süsteeme, makseterminale ja kassasüsteeme üheks tervikuks, luues infrastruktuure jaekauplejatele ning logistikaettevõtetele.

Cleveron on tehnoloogiaettevõte, mis tegeleb innovaatiliste click & collect-lahenduste tootmisega jaemüüjatele ja logistikasektorile. Cleveroni partnerite hulka kuulub mitu tuntud jaemüügiettevõtet üle maailma, kellega koostöös pakutakse robootikapõhist tehnoloogiat, mis aitab muuta omnikanalilise e-kaubanduse protsessi tõhusamaks, vähendada kulusid ja pakkuda lõppkasutajatele parimat võimalikku kliendikogemust. Tänase seisuga on Cleveronil üle 4200 pakiautomaadi ja roboti 31 riigis üle maailma.

Lisainfo saamiseks saada e-kiri

Tarmo Tamm

Müügidivisjoni juht


E-post:
[email protected]