CollectNet

Tarkvaralahendus, mis võimaldab väikestel ja keskmise suurusega ettevõtetel kiiresti ning soodsalt kasutusele võtta oma pakiautomaat.

Seni on pakiautomaatide kuluefektiivsust ja kliendikogemuse eelist saanud kasutada vaid suured logistika- ning jaekaubandusettevõtted. Nüüd see muutub.

CollectNet on tarkvaralahendus, mis võimaldab väikestel ja keskmise suurusega ettevõtetel kiiresti ning soodsalt kasutusele võtta päris oma pakiautomaat. CollectNeti abil saab hallata ja juhtida kõiki oma pakiautomaadi tegevusi ning saadetavate pakkide toiminguid.

CollectNet
Cleveron S2 Cleveron 301 Plus
{"type"=>"e_round-image", "class"=>"bg-gray", "content_class"=>"reorder", "contentID"=>"s_1532941486697"}{"type"=>"e_round-image", "class"=>"", "content_class"=>"", "contentID"=>"s_1532941725541"}{"type"=>"e_round-image", "class"=>"bg-gray", "content_class"=>"reorder", "contentID"=>"s_1532941902736"}{"type"=>"e_table-content", "class"=>"", "content_class"=>"", "contentID"=>"s_1531826086576"}{"type"=>"e_table-content", "class"=>"bg-gray", "content_class"=>"", "contentID"=>"s_1531826260910"}
s_1532941486697

CollectNeti kasutusele võtmine

  • Aitame valida Sinu pakimahule vastava Cleveroni pakiautomaadi
  • Paigaldame CollectNeti tarkvaraga pakiautomaadi Sinu soovitud asukohta
  • Teeme Sulle tarkvara ja riistvara väljaõppe ning oledki valmis oma klientidele pakiautomaaditeenust pakkuma
  • Anname garantii ja hooldame
s_1532941725541

CollectNeti pakiautomaadi teenuse ärimudelid

E-ostude väljastamise iseteenindus (e-kaubandus)

Teenuse mudeleid, kuidas pakiautomaat saab Sinu ärile lisaväärtust anda, on väga erinevaid. Levinuim pakiautomaadi kasutusvõimalus on internetipoe müügikasvust tulenev vajadus pakkuda soodsat ja kiiret pakkide kättetoimetamist.

Tarbijad hindavad kiiret ning mugavat pakkide kättesaamist. Kiireim ja soodsaim viis internetiostude kättetoimetamiseks on müügikohas asuv pakiautomaat, kuhu klient saab endale sobival ajal järgi tulla.
Näiteks kui raamatupood jätab e-poest ostetud raamatu oma pakiautomaati, saab klient selle kätte ka siis, kui kauplus on suletud.
s_1532941902736
Tarbija jätab paki ettevõttele

Sageli on ettevõttel vaja teenuse osutamiseks tarbijapoolset tegevust – näiteks soovivad autoremonditöökoja kliendid tuua oma auto remonti töökoja sulgemise ajal või pärast tööpäeva lõppu, sest nii on neile kõige mugavam. Selle olukorra lahendab pakiautomaat, kuhu klient saab auto võtmed turvaliselt jätta.
s_1531826086576

Miks võtta kasutusele oma pakiautomaat?

Säästa tööjõukuludelt
E-ostude arvu suurenedes kasvavad tellimuste väljastamise tööjõukulud. Pakiautomaat võimaldab tellimuste väljastamise teha iseteeninduseks, aidates nii säästa tööjõukuludelt.

Säästa transpordikuludelt
E-ostude arvu suurenedes kasvavad pakkide kättetoimetamise transpordikulud. Oma pakiautomaadi kaudu pakke väljastades tulevad kliendid pakkidele ise järele ja nii ettevõte kui ka klient säästavad transpordikuludelt.

Säästa ladustamiskuludelt
E-ostude arvu suurenedes kasvavad pakkide ladustamise kulud. Sageli on ka probleem, et pakkide ladustamiseks ei ole ruumi. Pakiautomaat võimaldab tellimusi efektiivselt ladustada, hoides kokku ruumi ja ladustamiskulusid.

Eristu konkurentidest
Eristu konkurentidest, pakkudes oma klientidele uuenduslikku, kiiret ja mugavat ostude kättesaamise teenust.

Suurenda käivet
Paljud jaekauplejad seisavad silmitsi väljakutsega, kus füüsiliste poodide külastatavus e-kaubanduse tõttu langeb. Lahenduseks on füüsilises poes asuv pakiautomaat, kuhu lõpptarbija saab kiiresti ja mugavalt oma e-ostule järele tulla. Uuringud on näidanud, et oma e-ostule füüsilisse poodi järele tulles teeb lõpptarbija täiendava ostu. Seega suurendab pakiautomaat poe külastatavust ja käivet.

Paranda e-ostukogemust
Lõpptarbijad ootavad kiiret ja mugavat e-ostude kättetoimetamist. Oma pakiautomaadi kaudu saab jaekaupleja e-oste väljastada kasvõi samal päeval. Mida parem on lõpptarbija ostukogemus, seda suurema tõenäosusega teeb ta kordusostu.

s_1531826260910

Hooldus ja tehniline tugi

Cleveron pakub kõikidele oma pakiautomaatidele hoolduse ja tehnilise toe täisteenust.

Kaughooldus

Cleveroni tehniline tugi sisaldab kaughooldust, mis võimaldab jälgida pakiautomaadi tehnilist jõudlust ja minimeerida süsteemi seisakuid. See tuvastab ning lahendab 80% riistvaraga ja tarkvaraga seotud probleemidest. Kaughooldus tähendab kiiret probleemide lahendamist ja madalaid hoolduskulusid..

Kohapealne hooldus

Cleveroni tehniline tugi hõlmab ka pakiautomaadi kohapealset hooldust nii Eestis kui ka kogu maailmas. Kohapealset hooldust teostame Eestis ise, välisriikides teostab kohapealset hooldust meie sertifitseeritud partner asukohariigis. Cleveron pakub pidevat koolitust ja hooldustehnikute sertifitseerimist kõikidele oma hoolduspartneritele.

Kortermajadele mõeldud pilvepõhine nutipostkasti lahendus põhineb pakiautomaadil Cleveron 301, mis hoiustab posti ja pakke.

Loe lähemalt

Lisainfo saamiseks saada e-kiri

Tarmo Tamm

Müügidivisjoni juht


E-post:
[email protected]