Kõik uudised

Selver avas koostöös Cleveroniga toiduroboti

20.05.2020 | Cleveron, Cleveron 501, Selver

Selver võttis kasutusele Cleveroni toiduroboti, mis võimaldab klientidel e-poe tellimused kontaktivabalt kätte saada. Esimene robootiline Selvekapp asub Peetri Selveri parklas, Tartu maantee ääres, Tallinna väljasõidul.

„Eriolukorra seljatanud, saame täie kindlusega öelda, et e-Selver on täielikult järjekorravaba e-pood. Oleme oma tööprotsessid viimistlenud selliseks, et päeva esimeses pooles tehtud tellimuse saab kätte samal päeval. Ka ootamatult suure nõudluse korral garanteerime selle, et e-poe ukse taha järjekordi enam ei teki. Lisanduva Selvekapiga tekib veel üks võimalus toidu- ja ka tööstuskaupade kiireks ja mugavaks kättesaamiseks,“ ütleb Selveri juhatuse liige Kristi Lomp.

Cleveroni juhi Arno Küti sõnul on rõõmustav näha, kuidas innovatsioonile avatud ettevõtted Cleveroni tehnoloogiat aina enam ka Eestis kasutusele võtavad. „Selveri ja Cleveroni tõi kokku ühine eesmärk – soov pakkuda oma klientidele parimaid lahendusi. Kõik Cleveroni tooted, olgu tegu lihtsa pakikapiga bussipeatuses või robootilise toidukapiga, peavad olema lõppkasutajale mugavad ja säästma nende aega. Täpselt sama soovib pakkuda ka Selver,“ lisas Kütt.

Cleveron 501 pakub ööpäevaringset e-poest tellitud toidukaupade väljastamise teenust. Tänu kahele temperatuuritsoonile saab toidurobotisse tellida nii juurvilju kui ka sügavkülmutatud kaupa. Cleveron 501 toob kaupleja kliendile lähemale ning aitab tulla toime suureneva e-poe tellimuste arvuga.

Cleveroni viimase miili lahendusi kasutavad maailma juhtivad jaemüügi- ja logistikafirmad. Cleveroni pakiautomaatide ja -robotitega toimetatakse iga päev kohale nii pakke, dokumente, autovõtmeid, rendikaupu, aga ka retseptiravimeid. Cleveroni toidurobotit kasutavad ka Coop Eesti ja Salling Group Taanis.

Fotod: Selver | Hendrik Osula

Lisainfo saamiseks saada e-kiri

Tarmo Tamm

Müügidivisjoni juht


E-post:
[email protected]