Kõik uudised

Pristis varustab Läti ja Leedu ettevõtteid Cleveroni pakiautomaatidega

26.08.2020 | Cleveron, Pristis

Viljandi tehnoloogiaettevõte Cleveron ja Eesti suurim tehnosüsteemide hooldaja Pristis plaanivad Läti ja Leedu Cleveroni pakiautomaatidega katta. Suurima kliendirühmana nähakse väikeettevõtteid, kellele loodud pakiautomaat aitab äritegevust käigus hoida ka siis, kui kauplus või kontor on suletud. Pristis on Lätis ja Leedus Cleveroni ametlik edasimüüja, samuti pakub paigaldatavatele pakiautomaatidele hooldusteenust.

Cleveroni juhatuse esimehe Arno Küti sõnul on Läti ja Leedu turg Cleveroni müügitegevuse laiendamisel loogiline samm. „Kui meie peamised tooted on suunatud suurettevõtetele, siis koroonakriisi ajal jäime mõtlema, kuidas saaksime aidata väikefirmasid, kelle tegevust viirus mõjutas. Lõime soodsa pakiautomaadi Cleveron 351, mida saab osta ühekaupa ning mis ei vaja eraldi paigaldamist ega tarkvara. Eestis võeti see soojalt vastu. Sama lahendus sobib ka Läti ja Leedu ning teiste riikide väikefirmade jaoks,“ rääkis Kütt. „Pristis on pika ajalooga ettevõte, kellega koos on väga hea uut turgu püüdma minna – lisaks müügivõimekusele suudavad nad klientidele ka tehnilist hooldust pakkuda,“ lisas Kütt.  

Pristise juhatuse esimehe Indrek Tennokese sõnul olid nad Cleveroni edu seni huviga kõrvalt jälginud. „COVID-19 periood andis ka Pristisele aega mõelda uutele suundadele ja võimalustele ning Cleveroni tooteportfell osutus just selliseks, millest ise oleme oma kaubanduslahenduste valikust puudust tundunud. Cleveroni toodete abil saame pakkuda oma uutele ja ka olemasolevatele klientidele lisaväärtust läbi võimaluse jõuda oma toodetega pakiroboti abil kasvõi kliendi koduhoovi või teha kliendile teenus kättesaadavaks ka väljaspool tavapärast tööaega ja seda kõike kontaktivabalt,“ lisas Tennokese.

AS Pristis on 1993. aastal asutatud, Eesti suurim tehnosüsteemide hoolduse ja ning nõrkvoolu ja automaatikasüsteemide ehitamise teenust pakkuv ettevõte, mis tegutseb kogu Baltikumis.

Cleveron on tehnoloogiaettevõte, kes on pakiautomaate ja -roboteid loonud juba enam kui 13 aastat. Viljandis leiutatud tooteid kasutavad maailma suurimad jaeketid nagu Walmart ja Zara, samuti tuntud logistikafirmad nagu DHL ja Itella SmartPOST. 2018. aastal Eesti aasta ettevõtte tiitli saanud Cleveroni tooteid leiab ligi kolmekümnest riigist üle maailma.

Lisainfo saamiseks saada e-kiri

Tarmo Tamm

Müügidivisjoni juht


E-post:
[email protected]