Kõik uudised

President Kaljulaid külastas Falabella Retaili

20.01.2020 | Cleveron, Falabella Retail

Eesti Vabariigi president Kersti Kaljulaid külastas Cleveroni esimest klienti Ladina-Ameerikas – Falabella Retaili.

President Kaljulaid, kes viibis Tšiilis ametlikul riigivisiidil, külastas 16. jaanuaril Falabella esinduspoodi Los Dominicose ostukeskuses. Külastuse käigus sai president proovida pakirobotit Cleveron 402, mis pakub Falabella klientidele automatiseeritud pakiväljastamise teenust. Cleveroni robot on esimene omataoline lahendus Tšiilis ning mängib olulist rolli Falabella jaotuskanalite kombineerimise strateegias.

Cleveron 402 on maailma kõige kiirem pakirobot, mis väljastab pakke alates kümnest sekundist. Aja kokkuhoid toob kasu nii tarbijatele kui ka ettevõtetele. Hiljutise uuringu kohaselt naasevad füüsilisse poodi kõige tõenäolisemalt just need kliendid, kes on oma e-ostud poest kahe minuti jooksul kätte saanud. Oma pakki üle kümne minuti oodanud klientide naasemine poodi on neli korda vähem tõenäoline. 

1889. aastal asutatud Falabella Grupp tegutseb seitsmes Ladina-Ameerika riigis, 2018. aasta kogukäive oli 13,3 miljardit dollarit. Grupi eesmärgiks on saada regiooni suurimaks e-kaubandusettevõtteks. Online-ostude arv kasvab aastas 70% ning viimase 12 kuu veebiostud ületasid 823 miljonit USD. Tšiilis, Peruus, Kolumbias ja Argentiinas tegutsev Falabella Retail on Ladina-Ameerika suurim jaemüügiplatvorm, millel on regioonis rohkem kui 100 kaubamaja. Cleveron ja Falabella alustasid koostööd 2019. aasta suvel, mil lansseeriti esimene Cleveron 402 Tšiili pealinnas Santiagos.

Lisainfo saamiseks saada e-kiri

Tarmo Tamm

Müügidivisjoni juht


E-post:
[email protected]