Kõik uudised

Pakiautomaat kui turvaline võtmekapp – Audi edulugu

29.08.2022 | Cleveron, Cleveron 351, Audi, pakiautomaat, võtmekapp
Audi esindus Tallinnas on üks mitmest autosalongist Eestis, kus kasutatakse
võtmekapina pakiautomaati, et võimaldada oma klientidele mugavat ja paindlikku võimalust sõiduki teenindusse viimiseks ja kättesaamiseks. Pakiautomaadid on küll laialt levinud logistika- ja kullerfirmade seas, kuid antud lahendust saavad lihtsasti rakendada ka teistes valdkondades tegutsevad ettevõtted, et oma töötajate ja klientide jaoks esemete üleandmine efektiivsemaks ja ajasäästlikumaks muuta. Pakikapi abil saab lisaks pakkidele hõlpsasti üle anda ka sõidukeid.

Audi esindus on kasutanud pakikappi nüüdseks veidi üle kahe aasta. COVID-19 pandeemia oli ettevõtte jaoks mitmes mõttes väljakutseid pakkuv. Üheks küsimuseks oli, kuidas kliendid saaks hooldust vajava auto üle anda ja hiljem ka kätte saada ajal, mil inimestevahelisi kontakte pidi vältima. Audi esindus nägi võimalikku lahendust pakiautomaadis, mida saab lisakas tavapakkide üleandmisele kasutada ka võtmekapina, mis on inimkontaktivaba ja avatud ööpäevaringselt. Mikk Varjas, Audi juhatuse liige ja teeninduse juht seletas valikut: „Koroonaviirusest tulenevad piirangud panid ka meid mõtlema selles suunas, kuidas luua klientidele võimalus, et nad saaksid kontaktivabalt autosid loovutada ja hiljem taas kätte saada. Võtsime kasutusele pakiautomaat-võtmekapi. Lisaks inimkontaktivabale teenusele annab see klientidele vabaduse valida sõiduki loovutus või kättesaamine nende jaoks sobival ajal. Samuti eelistavad kliendid sageli oma e-poe tellimused nagu näiteks originaalosa või aksessuaarid just salongi ees seisvast pakiautomaadist kätte saada.“

Vabadus klientidele
Õues asuva pakiautomaadi eeliseks on selle ööpäevaringne ligipääsetavus. Nii on klientidel võimalik oma auto hooldusesse tuua kas varastel hommikutundidel, enne tööpäeva algust või hoopis hilisõhtul, mil autosalong on juba suletud. „Meie kliendid kasutavad pakiautomaati põhiliselt sõiduki kättesaamiseks töövälisel ajal. Antud lahendus saavutas kiiresti heakskiidu ning automaadi kasutuse osakaal on kasvutrendis,” rääkis Varjas. Võtmete kappi jätmiseks antakse klientidele eelnevalt salongist unikaalne uksekood, mille abil saavad nad võtmed automaati jätta. Hiljem, kui auto on teenindus käinud ja kättesaamiseks valmis, asetatakse võti taas võtmekappi ning kliendile saabub teavitussõnum, milles on ka ukse avamiseks vajalik kood. Nii nagu koroonaaeg muutis inimeste käitumisharumusi, muutusid ka klientide ootused teenuse paindlikkuse osas. „Täna saan öelda, et meil õnnestus rajada toimiv süsteem, mida kasutatakse üha rohkem ning ka ajal, mil koroonapiirangud enam ei kehti,“ lisas Varjas.
„Täna saan öelda, et meil õnnestus rajada toimiv süsteem, mida kasutatakse üha rohkem ning ka ajal, mil koroonapiirangud enam ei kehti.“

Kiire ja efektiivne teenus

Pakiautomaat-võtmekapp saabub kliendini eelnevalt kokkupanduna. Kohapeal tuleb vaid eemaldada pakend ja vajalikud ühendused paika seada. Pakiautomaat on kasutamiseks valmis juba paari tunniga. „Oleme pakiautomaadi paigaldusega rahul ja tegemist oli meie jaoks kasuliku investeeringuga. Koostöö Cleveroniga sujub hästi ning kõik mured ja küsimused on jooksvalt saanud vastused-lahendused,“ kommenteerib Audi Tallinna juhatuse liige koostööd Cleveroniga.

Kui Sa näed, et ka Sinu ettevõte võiks klienditeeninduses uudset lähenemist pakkuda, siis võta ühendust meie müügiesindajaga [email protected]. Koos leiame Sinu ettevõttele parima lahenduse.




Lisainfo saamiseks saada e-kiri

Tarmo Tamm

Müügidivisjoni juht


E-post:
[email protected]