Kõik uudised

Mones & Tuur viib kõigile Viljandi maakonna elanikele toidukaubad ka Cleveroni erapakiautomaatidesse

16.04.2021 | Cleveron 201, erapakiautomaat

Viljandi toidukauba hulgifirma Mones & Tuur on saanud pandeemia ajal tõuke liikuda eraklientidele lähemale. Aprilli algusest alustas ettevõte kojukannet ka Cleveroni kodupakiautomaatidesse.  

„On vähe ettevõtteid, kes osutavad toidukaupade kojukandeteenust Viljandi linnas, rääkimata maakonnas, mistõttu otsustasime eraklientidele lähemale minna ja viia värske kauba kodudesse üle maakonna,” rääkis Mones & Tuuri tegevjuht Helle Perminov. „Seni on Mones & Tuuri peamiseks fookuseks olnud kodumaiste kvaliteetsete toidukaupade müük ja tarne hulgiklientidele, kuid COVID-19 viirusepuhang tõi kaasa eraklientide hüppelise kasvu. Kuna Viljandi maakonnas on suur hulk Cleveroni erapakiautomaadi kasutajaid, siis on igati loogiline hakata Cleveroni koostööpartneriks toidukapade tarnimisel,” selgitas Perminov.  

„Meil on hea meel, et isikliku pakikapi tarnijatevõrgustik laieneb Mones & Tuuri näol. Kuna selle nädala lõpus lõpetab tegevuse meie Toiduka pilootprojekt, on rõõm tõdeda, et Viljandi elanikud, kes on harjunud tellima toidukaupasid isiklikku pakiautomaati, ei pea sellest mugavusest loobuma,” sõnas Cleveroni avatud võrgu juht Arti Kütt. Erapakiautomaat võtab kaubad ise vastu, hoiustab neid turvaliselt ning klient ei pea enam oma aega sättima vastavalt kulleri saabumisele. „Cleveroni kodupakiautomaat on nutikas lahendus, mis võimaldab kliendil kauba kiirelt kätte saada ning aitab vähendada inimestevahelisi kontakte, kuna kaupade üleandmine toimub pakikapi abil,” lisas Perminov.   

Viljandi linnas viib Mones & Tuur tellimused kohale esmaspäevast reedeni, maakonna piires esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti. „Kojuvedu maakonna piires võib esiotsa ettevõtte seisukohast tunduda ebaefektiivne. Kuid me soovime igale inimesele, kes on toidukaupade kojutarnest huvitatud, seda pakkuda,” selgitas Perminov. „Seepärast on meil maakonna kojuveo päevad kujunenud hulgiklientide tarneaegade järgi. Niiviisi saame efektiivselt ühildada äriklientide tellimused ja viia kaubad kodudesse, mis asuvad kaugemates maakonna nurkades.”  

Mones & Tuur hulgilaost tellimiseks tuleb end kõigepealt kasutajaks registreerida. Seejärel saadetakse kliendile kasutajanimi ja parool ning saabki alustada ostlemist e-poest. Need, kellel puuduvad võimalused veebis tellimiseks, saavad oma tellimused esitada ka telefonitsi. Niiviisi on võimalik olemas olla ka eakamate Viljandimaa elanike jaoks. 

Mones & Tuur kaubavalik on lai ja mitmekesine – valikus on üle 6000 toote, mille seas on nii igapäevased toidukaubad kui ka gurmee- ja ökotooted. Lisaks imporditakse kvaliteetseid toidukaupasid ka Kreekast, Kreeta saarelt. Käesoleval aastal täitus Mones & Tuuril kümnes tegutsemisaasta.  

Cleveron on Viljandi tehnoloogiaettevõte, mis tegeleb innovaatiliste pakiautomaatide- ja robotite loomisega jaemüüjatele ja logistikasektorile juba 34 riigis. Enam kui 13 aastat tegutsenud Cleveroni klientideks on maailmakuulsad jaemüügiettevõtted, kellele pakutavad lahendused aitavad muuta e-kaubanduse protsessi tõhusamaks, vähendada kulusid ja pakkuda lõppkasutajatele parimat võimalikku kliendikogemust. Väikefirmadele tõi Cleveron äri lihtsustamiseks eelmisel aastal turule väikese pakiautomaadi Cleveron 351.

Lisainfo saamiseks saada e-kiri

Tarmo Tamm

Müügidivisjoni juht


E-post:
[email protected]