Kõik uudised

Esimene Cleveroni robot jõudis Mehhikosse

28.05.2019 | Cleveron, Walmart, PICKUP TOWER

Walmart de México y Centroamérica (Walmex) paigaldas esimese Pickup Toweri Mehhiko pealinna. Cleveron 401 asub Toreo Walmartis ning võimaldab klientidel oma e-tellimused vaid sekunditega kätte saada. Cleveron 401, mis on Mehhikos nimetatud Torre Pickup’iks, on esimene Cleveroni pakirobot Mehhikos.

Cleveron 401 on 5-meetrine pakirobot, mis hoiustab 5,4 ruutmeetri peal 300 pakki, hoides kaupmehe jaoks kokku väärtuslikku poe- ja laopinda. Klient saab paki robotist kätte ise, oma tellimuse koodi skännides või PINi sisestamise peale. Eestisse on paigaldatud kaheksa sellist pakirobotit CollectNeti võrku.

Cleveron 401 on kasutusel ka USA Walmartides, kuhu paigaldatakse 2019. aasta lõpuks kokku 1600 pakirobotit. Cleveroni ja Walmarti koostöö sai alguse 2015. aastal, mil Walmart teatas, et võtab müügitulemuste parandamiseks kasutusele uue strateegia, mille eesmärgiks on ühendada füüsiliste ja e-poodide ostukogemus ning suurendada e-kaubanduse osakaalu. Pärast edukat pilootprogrammi viie Pickup Toweriga, paigaldati USA’sse järgnevatel aastatel sadu pakiroboteid.

Lisainfo saamiseks saada e-kiri

Tarmo Tamm

Müügidivisjoni juht


E-post:
[email protected]