Kõik uudised

Cleveroni juht Arno Kütt arutles president Kersti Kaljulaidiga Eesti ettevõtluse tuleviku üle

20.02.2019 | Cleveron
Uue e-Eesti Esitluskeskuse avamise puhul korraldatud paneeldiskussioonil arutasid Cleveroni juht Arno Kütt koos Eesti Vabariigi president Kersti Kaljulaidiga Eesti ettevõtluse tuleviku üle.

Küti sõnul on tore, et Eesti idufirmad on maailmameistrid välisrahastuse kaasamisel, kuid edaspidi võiks rõhku panna ka sellele, kuidas edukaks kasvatatud firmat Eestis edasi viia. Firma välisostjatele müümise asemel võiks selle tegevus Eestisse jääda ning niimoodi Eesti ettevõtlust jätkusuutlikumaks muuta.

Kütt leidis, et Eesti on suurepärane riik uute asjade alustamiseks ja katsetamiseks ning koos presidendiga leiti, et siinne päritolu ei ole enam takistuseks välisriikides edu saavutamiseks, sest Eesti on maailmas piisavalt tuntud.

Uus e-Eesti esitlus keskus avati 19. veebruaril  Ülemiste linnakus Öpiku majas. Digitaalses ekspositsioonis tutvustatakse Eesti riigi poolt pakutavaid e-teenuseid, mis ei ole enamikes riikides veel kasutusel, sh digitaalne identiteet, X-tee, e-valimised, e-maksuamet, e-residentsus jpt. Esindatud on Eesti tehnoloogia- ja tarkvaraettevõtete lahendused, sealhulgas ka Cleveron.

Foto: Jelena Rudi

Lisainfo saamiseks saada e-kiri

Tarmo Tamm

Müügidivisjoni juht


E-post:
[email protected]