Kõik uudised

Dujardin Remmers sai Cleveroni ainsaks edasimüüjaks Beneluxi riikides

29.01.2020 | Cleveron

Cleveron on  alustanud partnerlust Dujardin Remmersiga, kes on nüüd meie ainus ametlik edasimüüja Beneluxi riikides (Belgias, Hollandis ja Luksemburgis). Sellega muutuvad Cleveroni tooted, alates automatiseeritud pakiautomaatidest kuni uuenduslike pakirobotiteni, kättesaadavamaks Beneluxis asuvatele ettevõtetele, kes soovivad oma click and collect-protsesse sujuvamaks muuta.

„Oleme põnevil võimaluse üle teha koostööd Dujardin Remmersiga ja tugevdada oma positsiooni Beneluxi riikide turgudel,“ märkis Cleveroni tegevjuht Arno Kütt. „Dujardin Remmersi liitumine meie toodete edasimüüjatega on meie jaoks järgmine samm ülemaailmse tunnustatud edasimüüjate võrgustiku ehitamises ning aitab meil säästa veelgi rohkemate inimeste aega üle maailma,“ lisas Kütt.

Dujardin Remmersi kontsern asutati 1879. aastal ning on sellest ajast saadik olnud usaldusväärne partner paljudele ettevõtetele raha kinnipidamise ja väärtuse säilitamise, sularahahaldussüsteemide ning sularahaautomaatide valdkonnas. Koostöös Cleveroniga pakub Dujardin Remmers klientidele täisteenuslahendust, mis hõlmab kõike alates koolitusest ja paigaldusest kuni kaug- ja kohapealse hoolduseni. Dujardin Remmersi ulatuslik üleriigiline teenindusosakond ja rohkete kogemustega tehnikud tagavad klientidele kõigi paigaldiste puhul suure käideldavuse.

Cleveron on 2007. aastal Eestis asutatud ettevõte, mis pakub „viimase miili“ lahendusi maailma suurimatele jaemüüjatele ja logistikaettevõtetele. Cleveroni pakiautomaate võib leida 24 riigist üle maailma kokku 3800 ringis. Nende kaudu toimetatakse ostjateni iga kuu keskmiselt 1,3 miljonit pakki. Cleveroni klientide hulka kuuluvad sellised tuntud ettevõtted nagu Walmart, Inditex (Zara), The Warehouse ja Falabella.

Lisainfo saamiseks saada e-kiri

Tarmo Tamm

Müügidivisjoni juht


E-post:
[email protected]