Kõik uudised

DHL Express veab pakke ka Cleveroni kodu- ja kortermajade pakiautomaatidesse

02.11.2018 | CleverPod
DHL on Cleveroni partner olnud juba pikka aega, kuna kasutab pakkide üleandmiseks Cleveroni pakiroboteid neljas Eesti linnas. Nüüd on võimalik ka kõigil kortermaja pakiautomaatide ja CleverPodide omanikel mugavalt, ilma ootamata, pakid oma isiklikesse pakiautomaatidesse suunata. „DHL veab Eestisse väga suure osa välismaa e-poodidest ostetud kaupadest. Kliendid ongi tihti pärinud just DHLi lisamise kohta meie partnerite võrgustikku. On suur rõõm, et DHLi jaoks on klientide soovid prioriteediks ning oleme jõudnud selleni, et DHLi kullerid saavad nüüd kõiki pakiautomaate kasutada. Võidab loomulikult klient, aga tegelikkuses ka kuller, kuna pakiautomaati on võimalik pakk alati esimese korraga üle anda,“ sõnas teenuse juht Kaur Ojakivi.

DHL Expressi pakid on võimalik pakiautomaati suunata kahel viisil. Esiteks saab paki jälgimisnumbriga DHLi veebilehel paki aadressi infot täiendada, lisades lisainfosse märkuse „Palun sisestage pakk CleverPodi”. Seda võib teha ka e-poest tellimust esitades, kasutades märkuse jaoks teist aadressivälja. Teine võimalus on paluda paki toomise asjus helistaval kulleril pakk pakiautomaati panna. Kui pakk on sisestatud, saab saaja teavituse oma nutitelefoni.

DHL Expressi tegevjuhi Kristina Laaneotsa sõnul hindab DHL väga Cleveroni innovaatilisi lahendusi. „Oleme teadlikult vältinud oma pakiautomaadi võrgustiku seadmist Eestisse. Selle asemel eelistame koostööd olemasolevate pakiautomaaditeenuse pakkujatega. Cleveroni avatud võrgul toimiv pakiroboti lahendus on suurepärane näide jagatud võrgustiku tõhususest, kus võitjaks on klient. Kodu- ja kortermaja pakiautomaadid on samm edasi, mis saadetise kliendile koju kätte toob ning mille võlu peitub kasutamise lihtsuses,” sõnas Laaneots.

Cleveroni kodu-pakiatomaati CleverPodi on võimalik rentida alates 14,90 euro eest kuus. CleverPodi tellimise kohta saab lähemalt lugeda kodu-pakiautomaadi lehelt.

Lisainfo saamiseks saada e-kiri

Tarmo Tamm

Müügidivisjoni juht


E-post:
[email protected]