Kõik uudised

CleverPodi saab nüüd toitu tellida ka Tartus

23.10.2018 | CleverPod
Cleveroni eramajadele mõeldud pakiautomaatidesse toob nüüdsest toidukaupu ka FreshGO. FreshGO-ga on võimalik CleverPodidesse tellida nii Harjumaal, Tartus kui ka selle lähiümbruses.

Cleveroni kodu-pakiautomaadid on oma kasutajatele aega ja mugavust kinkinud juba üle kolme kuu. Selleks, et kodu-pakiautomaati oleks võimalik kasutada aina rohkematel eestlastel, otsib Cleveron aktiivselt partnereid, kes oma kaupu Eesti erinevates piirkondades kappidesse viiks. „Seetõttu ongi meil rõõm teatada, et CleverPodidesse veab nüüd toidukaupa ka Eesti e-toidupood FreshGO, lisades CleverPodi teeninduspiirkonda ka Tartu ja Tartu lähiümbruse,“ sõnas teenuse juht Kaur Ojakivi.

„FreshGO on innovaatilistele lahendustele avatud ettevõte, mille jaoks on kliendi mugavus ning oma teenuse pidev arendamine kaks väga olulist aspekti. Kuigi me tulime suvel ka ise välja oma esimeste toidule mõeldud FRESHCUBE’i pakiautomaatidega, on need suunatud pigem ärihoonetele ning suurtele korterelamutele. Et aga ka eramajade elanikud saaksid oma toidukauba mugavalt ilma kindlal kellaajal kodus olemata kätte, toimetame hea meelega FreshGO-st tellitud kauba ka CleverPodidesse,“ rääkis FreshGO OÜ tegevjuht Leisi Põldsam.

„Toidupoes käimise peale kulub meil igal nädalal väga palju aega. Seetõttu on eriti tore, et FreshGO on toonud nii mitmekülgse valikuga e-poe meie tagataskusse. Veelgi suurem rõõm on, et CleverPodide klientidel on võimalus seda mugavust nüüdsest ilma kauba kodus ootamiseta tarbida,” lisas Ojakivi.

CleverPodi on võimalik rentida kuutasu eest, alates 14,90 euro eest kuus. CleverPodi tellimise kohta saab lähemalt lugeda kodu-pakiautomaadi lehelt.Lisainfo saamiseks saada e-kiri

Tarmo Tamm

Müügidivisjoni juht


E-post:
[email protected]