Kõik uudised

Cleveroni ametlike edasimüüjatega liitub Tšiili ettevõte Vigatec

18.02.2020 | Cleveron

Tšiili ettevõte Vigatec hakkab tegutsema Cleveroni ametliku esindajana Tšiilis, pakkudes jaemüüjatele ja logistikaettevõtetele nii Cleveroni pakiautomaate kui ka robootikalahendusi. Samal ajal saab Vigateci sidusettevõte Vipertec Cleveroni toodete edasimüüjaks Peruus. Lisaks edasimüügile hakkab Vigatec Cleveroni klientidele Lõuna-Ameerika piirkonnas pakkuma ka hooldusteenuseid.

„Lõuna-Ameerika on üks meie fookuspiirkondi, kus loodame oma äri veelgi laiendada. Olen kindel, et selline tugev partner nagu Vigatec võimaldab meil olla kohalikele klientidele kättesaadavam ning pakkuda kaugseire ja hoolduse alal parimat klienditeenindust,“ sõnas Cleveroni tegevjuht Arno Kütt.

„Vigatecil on suur au ühineda Cleveroni partnerite ridadega. Selle partnerluse kaudu toome maailma parima click and collect-lahenduste tehnoloogia Tšiili ja meie piirkonna turule, pakkudes lõppkasutajatele sujuvat ostukogemust, mis tugevdab kogu mitme kanaliga e-kaubanduse platvormi,“ teatas Vigatec.

Enam kui 35 aasta pikkuse kogemusega Tšiili ettevõte Vigatec tegeleb ettevõtete protsesside täiustamisega, lõimides tehnoloogilisi lahendusi globaalse haardega teenustega. Vigatecil on filiaalid seitsmes Lõuna-Ameerika riigis.

Cleveron on Eesti ettevõte, mis tegeleb innovaatiliste click and collect-lahenduste tootmisega jaemüüjatele ja logistikasektorile. Cleveroni partnerite hulka kuulub mitu tuntud jaemüügiettevõtet üle maailma, kellega koostöös pakutakse robootikapõhist tehnoloogiat, mis aitab muuta omnikanalilise e-kaubanduse protsessi tõhusamaks, vähendada kulusid ja pakkuda lõppkasutajatele parimat võimalikku kliendikogemust. Tänase seisuga on Cleveronil 3700 veebikaubanduse pakiautomaati rohkem kui 20 riigis üle maailma.

Lisainfo saamiseks saada e-kiri

Tarmo Tamm

Müügidivisjoni juht


E-post:
[email protected]