Kõik uudised

Cleveron teeb 16.-29.03 kaugtööd

13.03.2020

Tulenevalt Eestis välja kuulutatud eriolukorrast otsustasime, et koroonaviiruse leviku ennetamiseks tehakse Cleveronis võimaluste piires järgmised kaks nädalat kaugtööd. Kaugtöö algab esmaspäeval, 16.03 ja kestab kuni 29.03. Jälgime olukorda jooksvalt, enne märtsi lõppu teeme taas täpsema ülevaate ning otsustame, kuidas on kõige mõistlikum tööd edasi korraldada.

Tänase seisuga ei ole Cleveronis ühtegi viirusega nakatunut. Oleme siiski otsustanud, et oma inimeste tervise hoidmiseks ning viiruse võimaliku leviku ennetamiseks on mõistlik, kellel vähegi võimalik, järgmised kaks nädalat kodust töötada. Cleveroni Viljandi tehas ja Tallinna kontorid on suletud, rahvusvahelised reisid masinate paigaldustele ja klientide juurde on ära jäetud ning külalisi vastu ei võeta.  

Kodukontoris töötamine ei ole Cleveronis haruldus, oleme alati pakkunud võimalusel ja vajadusel paindlikku töökorraldust. Rahvusvaheliste klientidega ettevõttena on virtuaalsete koosolekute ning veebipõhiste suhtlusvahendite kasutamine igapäevane. Seetõttu ei ole 2-nädalane kaugtöö meile igapäevaste tegevuste korraldamisel takistuseks. Cleveroni tootmine on selleks perioodiks siiski peatatud. Nendele töötajatele, kelle töö iseloom ei võimalda kodust töötamist, kuid kes saavad koju jääda, säilib tavapärane töötasu. Järelteenindust pakkuvad tiimid käivad endiselt tööl, kuid pööravad suurt tähelepanu nakatumist ennetavatele meetmetele.


Lisainfo saamiseks saada e-kiri

Tarmo Tamm

Müügidivisjoni juht


E-post:
[email protected]