Kõik uudised

Cleveron pälvis kõrge tunnustuse atraktiivsete tööandjate seas

23.09.2022 | Cleveron, Atraktiivne tööandja, Instar EBC

Cleveronil on au olla jätkuvalt ihaldusväärseimate tööandjate hulgas, pälvides atraktiivsemate tööandjate uuringus tunnustuse kahes kategoorias. Cleveron valiti uuringus ligi 300 ettevõtte seast tehnika tudengite hulgas kõrgele 5. kohale ja tööealise elanikkonna hulgas 6. kohale.

Cleveroni personalijuht Katrin Koovit hindab Instari läbiviidavat uuringut väga kõrgelt, kuna tulemused annavad head tagasisidet tudengitele suunatavatele praktikaprogrammidele ja värbamisele. „Alati on au poodiumil seista ja saada tunnustust, sest selle taga on pikk ja pidev meeskonnatöö, mida teevad paljud ettevõtte töötajad, kuid eelkõige praktikajuhendajad ja Cleveroni talendispetsialist Maarika Haidak. Tunnustatud ettevõtted on tõesti Eesti tuntuimad ja ka minu hinnangul väga head tööandjad. Instar teeb tähelepanuväärselt head tööd HR-võrgustiku tugevdamisel, vedades sellist ettevõtmist,“ kommenteeris Koovit.

Eesti Kaubandus-Tööstuskoja peadirektori Mait Paltsi sõnul omab atraktiivne tööandja tööjõuturul tugevat konkurentsieelist, sest nendes organisatsioonides on selged väärtused, mida hindavad nii ettevõtte tänased töötajad kui ka tulevased kolleegid. „Atraktiivse tööandja kuvand ei sünni aga üleöö. Pikaajaliselt tööandja kuvandisse panustamine nõuab nii aega kui ka lisaressurssi. Lisaks ei piisa ainult kõlavast hüüdlausest, vaid tuleb teadlikult kujundada töökeskkonda, milles töötajad on rahulolevad ning valmis oma tööandjat ka teistele soovitama. Hea kuvand tasub end aga kiiresti ära, sest nii on lihtsam leida motiveeritud töötajaid ning ka tugevaid koostööpartnereid,” sõnas ta.

Tööandja brändingu agentuur Instar viis aprillis-mais läbi 13. korda üle-eestilise töötajate tööootuste ja tööandja maine uuringu, kus osales ligi 7000 inimest. Kõrgelt hinnatud atraktiivseid tööandjaid tunnustati Instari ja Eesti Kaubandus-Tööstuskoja poolt korraldataval Atraktiivsete Tööandjate Päeval.

Foto: Andres Raudjalg, Instar

Loe rohkem siit.

Tutvu Cleveroni tööpakkumistega siin.

Lisainfo saamiseks saada e-kiri

Tarmo Tamm

Müügidivisjoni juht


E-post:
[email protected]