Kõik uudised

Cleveron on jätkuvalt Eesti ihaldusväärseimate tööandjate TOP-is

17.09.2020 | Cleveron

Tööandja brändingu agentuuri Instar uuringu tulemusest on selgunud Eesti 2020. aasta atraktiivsemad tööandjad, kus Cleveron pälvis 230 hinnatud organisatsiooni hulgas neljanda koha. Kohti esikümnes saavutasime ka IT-tudengite, tehnikatudengite ja kogenud töötajate küsitlustes.

Lisaks Instarile saavutas Cleveron viienda koha ka CVKeskus.ee iga-aastases ihaldusväärseima tööandja uuringus. CVKeskus.ee turundusjuht Henry Auväärt lisab, et 98% uuringust vastanutest leidsid, et ihaldusväärsed tööandjad on innovaatilised ettevõtted, kus töötavad ettevõtlikud inimesed. „Lisaks on ihaldusväärsetel tööandjatel töövõtjate silmis ausa tööandja maine, ettevõttes on head karjääri- ja arenguvõimalused ning seal viiakse ellu olulist eesmärki, mis ühtib töötaja isiklike eesmärkidega,“ kommenteeris Auväärt.

Cleveroni ihaldusväärne ja atraktiivne kuvand tekitab usaldust ning annab märkimisväärse eelise parimate spetsialistide ja oma ala ekspertide värbamisel.

Instari uuringus osales kokku üle 6100 kogemusega töötaja ja õpilase majanduse, infotehnoloogia, ehituse, humanitaar, inseneri, logistika ja teistelt kutse-, bakalaureuse, magistri- ja doktoriõppe erialadelt. CVKeskus.ee uuringus andis oma panuse 5699 töötajat üle Eesti.

Loe lisaks: Instar ja CVKeskus.ee
Foto: Liina Notta.

Tutvu Cleveroni tööpakkumistega siin.

Lisainfo saamiseks saada e-kiri

Tarmo Tamm

Müügidivisjoni juht


E-post:
[email protected]