Kõik uudised

Cleveron on Eesti konkurentsivõimelisim tööstus- ja energeetikaettevõte

07.10.2019 | Cleveron

3. oktoobril tunnustas Eesti Kaubandus-Tööstuskoda ettevõtete konkurentsivõime edetabeli erinevate valdkondade parimaid. Kõige enam, 530, oli kandidaate esitatud tööstus- ja energeetikavaldkonnas, mille võitjaks kuulutati Cleveron.

Cleveroni jaoks on konkurentsivõimekuse tiitel väärikas tunnustus tehtud töö eest. 2018. aastal laiendasime Viljandis asuvat arenduskeskust, süvendasime koostööd Walmarti ja Inditexiga ning esitlesime isesõitva robotkulleri prototüübi.

Cleveron on 2019. aastal keskendunud eeskätt tootearendusele, et püsida konkurentidest samm eespool ja pakkuda maailmas unikaalseid lahendusi. Augustis lansseerisime maailma esimese kahetemperatuurilise toiduroboti Cleveron 501, mis pakub alternatiivi toidukaupade kojuveole ning toob toidukauplejad tarbijatele lähemale.

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda on koostanud Eesti ettevõtete konkurentsivõime edetabelit 2003. aastast. Konkurentsivõime paremusjärjestus koostatakse majandusnäitajate põhjal, võttes arvesse kahe viimase aasta majandustegevuste näitajad: müügitulu, puhaskasum, omakapital, töötajate arv ning tööjõukulu. Sel aastal koostati edetabelid 1857 ettevõtte andmete põhjal.

Foto: Eesti Kaubandus-Tööstuskoda

Lisainfo saamiseks saada e-kiri

Tarmo Tamm

Müügidivisjoni juht


E-post:
[email protected]