Kõik uudised

Cleveron 402 pakirobot Ladina-Ameerika kõige innovatiivseimas ostukeskuses / Meediamainimine

19.11.2021 | Cleveron, Cleveron 402, Falabella Retail

Parque Arauco on Tšiilis asuv Falabella Retaili ostukeskuse lipulaev – see on ettevõtte kõige suurem ja innovaatilisem keskus Lõuna-Ameerikas. Eelmise nädala alguses avati ostukeskus külastajatele. Keskuse pindala on 25 000 ruutmeetrit, sellel on neli korrust, hiiglaslik 16 meetri kõrgune ekraan ning üle 40 elamuse külastajatele. Läbi erinevate uudsete lahenduste soovib Falabella luua unikaalset ostuelamust nii oma füüsilises ostukeskuses kui ka teistes kanalites.

“Terve meie tiim reisis ümber maailma, et leida erilisi lahendusi. Kaubanduses ei ole haruldane, et ettevõtte meeskonnad lähevad vaatama, mida teised ettevõtted teevad, mis tooteid nad kasutavad, missuguseid ostuelamusi nad pakuvad ja kuidas mingeid tooteid müüakse,” ütles Falabella Retail korporatsiooni tegevdirektor Francisco Irarrázaval väljaandele Chócale antud intervjuus.

Falabella meeskond otsis üle maailma innovatiivseid lahendusi. Kokku külastati rohkem kui kahteteist riiki, sealhulgas Koread ja Eestit. Falabella meeskonna eesmärgiks oli teha Falabella Parque Arauco ostukeskusest maamärk, kus käivad nii kohalikud, kuid millest saab ka ihaldusväärne külastuskoht turistide seas.  

“Meie eesmärgiks on, et Falabella Parque Araucost saab justkui turismiatraktsioon. Et kui turist tuleb Tšiili kolmeks päevaks, siis üks koht, mida ta kindlasti soovib külastada, on just see ostukeskus, kuna siin nad näevad ja kogevad miskit, mida nad varem tunda ei ole saanud,” rääkis Irarrázaval.

Erinevate tipp-tehnoloogiliste lahenduste hulgas on ka e-ostude väljastamiseks kaks Cleveron 402 robootilist pakiautomaati. Kaubanduskeskuses on kaks Click & Collect punkti, kust kliendid saavad oma veebitellimused kätte kiirelt, mugavalt ja inimkontaktivabalt. Neil tuleb vaid skänneerida QR-kood ning pakk saadakse kätte vaid mõne sekundiga.  

Originaalartikkel ilmus hispaania keeles väljaandes Chócale 16. novembril 2021.

Fotod: Chócale

Lisainfo saamiseks saada e-kiri

Tarmo Tamm

Müügidivisjoni juht


E-post:
[email protected]