Kõik uudised

Bauhofi kliendid saavad nüüdsest kaubale järele minna endale sobival ajal

29.03.2021 | Cleveron351, Bauhof

Ettevõtte jaoks on kliendi rahulolu esmatähtis, sest see tagab, et ta tuleb ikka ja jälle tagasi sinu juurde, mitte ei pöördu konkurendi poole. Mugavus ja kliendi jaoks olemas olemine on suurepärase teenuse lahutamatud osad ja täna võimaldab seda pakkuda alati avatud e-pood. Kuid kuidas minna üks samm veel kaugemale, sest ka veebipoed on juba kõigil? Mis oleks võimalus anda e-poest tellitud kaubad üle, ilma et transpordi eest peaks klient lisaks maksma? Ja kuidas seda teha kontaktivabalt ajal, mil inimesed sooviksid poes käimist vältida? Bauhof muutis oma klientide jaoks pakkide kättesaamise lihtsaks, mugavaks ja alati avatud teenuseks oma enda pakiautomaatide abil.

Kaubad kätte kliendile sobival ajal, ilma lisakuludeta
Ehitus- ja aiakaubanduskett Bauhof võttis eelmise aasta lõpus kasutusele esimesed Cleveron 351 pakiautomaadid Laagri ja Tartu poodides, mille kaudu saavad kliendid tellitud kauba kätte ööpäevaringselt ja kontaktivabalt seitsmel päeval nädalas ilma lisanduva transpordikuluta. Märtsis laiendab Bauhof oma pakikappide võrgustikku veelgi ning siis on automaadid kasutusel kõikides Bauhofides üle Eesti.

„Näeme müügistatistikast, et suurem osa kliente ei soovi transpordi eest lisatasu maksta ja seetõttu eelistatakse tellitud kaubale kauplusesse järele tulla,” rääkis Priit Vao, Bauhofi e-ärijuht. Nüüdseks on ehitus- ja aiakaubandusketi e-poes osteldes üheks tarneviisiks ka „Telli ja Nopi” teenus, mis tähendab, et klient saab oma veebist tellitud kaubale järele minna ööpäevaringselt endale sobival ajal ning transpordikulusid ei lisandu. „Meie eesmärk on õues asuvate pakiautomaatide abil vähendada järjekordade tekkimist tipptundidel ja pakkuda klientidele kontaktivaba võimalust oma tellimuse kätte saamiseks. Samuti ei sõltu paki kättesaamine ka kaupluse lahtioleku aegadest,” selgitas Vao. „On olnud ka juhtumeid, kus kliendil on e-poe tellimuse esitamise peamiseks tingimuseks olnud, et ta on nõus pakki vaid pakiautomaadi kaudu kätte saama.”

Kui ostukeskused on suletud, siis e-poed ja välipakiautomaadid on avatud
Möödunud aasta detsembris paigaldati Laagri ja Tartu Bauhofide juurde esimesed Cleveron 351 pakiautomaadid. „Detsembris nägime, et välipakiautomaadid on väga mugav variant pakkide kättesaamiseks – need võeti klientide poolt positiivselt vastu. Teenuse mugavusest annab märku ka asjaolu, et üldjuhul tullakse pakkidele järele juba sama päeva jooksul,” sõnas Vao. Uue aasta alguses sündis otsus, et automaadid paigaldatakse Eestis kõikide Bauhofide juurde. „2021. aasta kevadeks oli oodata uut COVID-19 viiruse lainet, mistõttu otsustasime laiendada pakiautomaatide võrgustikku, et tagada klientidele võimalus pakk kontaktivabalt kätte saada igas Bauhofi poes,” selgitas Vao otsust laiendada „Telli ja Nopi” tarneviisi üle Eesti.

Uutel pakiautomaatidel, mis paigaldatakse, on ka suuremate mõõtudega uksed ehk et valik, milliseid kaupu pakiautomaati tellida, laienes veelgi. Bauhofi Cleveron 351 pakiautomaadid asuvad kaupluste peasissepääsude läheduses ning jäävad klientidele kohe silma – pakiautomaatide välispinnad saab iga ettevõte kujundada endale sobivalt, muutes automaadi ka lisa reklaampinnaks.

Bauhof Group AS on rahvusvaheline ehitus- ja aiakaupluste kett, mis kuulub Vilnius Prekyba Gruppi. Bauhofi missiooniks on inspireerida inimesi oma ulatusliku kaubavaliku ja uute idee-lahendustega ehitamisel ja aias; jagab rõõmuga uusi ideid ning annab praktilist nõu, sest esmatähtis on kvaliteetne tulemus. Bauhofil on e-pood ja 13 kauplust üle Eesti.  

Cleveron 351 on Viljandi tehnoloogiafirma Cleveroni kompaktne välipakiautomaat, mis on mõeldud väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele, kes müüvad oma kaupasid ka e-poes, kuid mitte ainult. Seda lahendust kasutatakse ka telefoni teel tehtud tellimuste, varuosade, rendikaupade väljastamiseks ja ka võtmete ning dokumentide üleandmiseks. Cleveron 351 tarnitakse juba eelnevalt kokku panduna, seda on kerge paigaldada ning selle saab kiiresti kasutusele võtta. Oma pakiautomaadi abil on võimalik kaup toimetada klientideni ilma saatekuludeta, kliendid saavad kaupadele järele minna neile sobival ajal ja kaubad saab üle antud kontaktivabalt.  

Lisainfo saamiseks saada e-kiri

Tarmo Tamm

Müügidivisjoni juht


E-post:
[email protected]