Naszą motywacją jest zmiana świata

Jeśli czujesz potrzebę zwiększenia efektywności rozwiązania „ostatniej mili” lub usługi click & collect, to trafiłeś do odpowiedniej firmy. Opracowujemy najbardziej innowacyjne rozwiązania na świecie.

Kim jesteśmy?

Cleveron jest liderem innowacyjności w tworzeniu terminali paczkowych opartych na robotyce i opracowywaniu rozwiązań „ostatniej mili” oraz usługi click & collect w sektorze handlu detalicznego i logistyki. Nasz asortyment obejmuje zarówno zautomatyzowane inteligentne skrzynki pocztowe, jak Cleveron 301 i 302, jak i pierwszego na świecie w pełni funkcjonalnego robota paczkowego Cleveron 401 oraz największego na świecie samouczącego się terminalu Cleveron 402 opartego na robotyce.

Design Implementer of the Year 2018
Innovator of the Year 2018

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą technologiczną, której istotą są innowacje. Nasze produkty oferują unikalne rozwiązania dla wyzwań stojących przed sprzedawcami i firmami logistycznymi ze względu na rozwijający się handel elektroniczny i liczbę przesyłek. Bez względu jednak na to, jak skomplikowane są nasze roboty, zawsze są łatwe w obsłudze dla klienta końcowego i zawsze dostarczają pozytywnych emocji.

Naszym dążeniem jest pomóc ludziom zaoszczędzić czas – wartość, która staje się coraz cenniejsza dla wszystkich, zarówno konsumentów, jak i przedsiębiorstw. Tworzymy najbardziej innowacyjne na świecie, rozwiązania usługi click & collect oparte na robotyce, które pomagają w optymalnym zarządzaniu czasem i zasobami finansowymi. Nasze słowa kluczowe to innowacja, wydajność, prostota i pozytywne doświadczenia.

Staramy się tworzyć rozwiązania, o których nawet nie wiesz, że są Tobie potrzebne, ale kiedy zdasz sobie sprawę, że stoisz przed wyzwaniem, my będziemy mieli doskonałą odpowiedź.

Jak to się zaczęło?

Firma Cleveron została stworzona w oparciu o spostrzeżenie, że konsumenci i firmy potrzebują bardziej wydajnych rozwiązań logistycznych na „ostatniej mili”.

W 2000 roku właściciele dzisiejszej spółki Cleveron założyli sklep meblowy ON24. Pomysł na tamten czas był rewolucyjny – klienci mogli kupować meble online i czekać na ich dostawę w domu. W 2009 roku ON24 był największym sprzedawcą detalicznym mebli w Estonii i do dziś jest liderem tego sektora.

Współpraca z różnymi partnerami logistycznymi okazała się być wyzwaniem. Były one nieskuteczne, monopolistyczne, a klienci często byli niezadowoleni z ich usług, co z kolei odbijało się negatywnie na ON24. W 2006 roku sklep stworzył własny dział logistyczny, który wyrósł na firmę logistyczną SmartPOST. Co ważniejsze, zaczęliśmy rozwijać nasze unikalne rozwiązania click & collect, tworząc sprzęt i oprogramowanie do zautomatyzowanych terminali paczkowych. W 2007 roku nazwa Cleveron została zarejestrowana.

W 2009 roku usługa dostarczania przesyłek z wykorzystaniem sieci terminali paczkowych SmartPOST została uznana za Usługę Logistyczną Roku w Estonii. W 2010 roku sieć i marka SmartPost zostały sprzedane fińskiemu państwowemu operatorowi pocztowemu Itella Corporation. Właściciele Cleveron postanowili skupić się wyłącznie na tworzeniu innowacyjnych rozwiązań click & collect, które zmieniłyby sektor logistyczny i ułatwiłyby wszystkim codzienne życie.

Czym się zajmujemy?

Projekt produktu

Nasz rozwój produktu zaczyna się od projektu. Dla nas wspaniałe wrażenia użytkownika i wyszukany wygląd naszych rozwiązań idą w parze

Inżynieria sprzętu

Nasz zespół poszukuje rozwiązań różnych problemów inżynieryjnych za pomocą modelowania 3D i laboratorium badawczego

Rozwój oprogramowania

Zespół IT przywraca życie terminalom paczkowym i zapewnia bezbłędną usługę dla wszystkich użytkowników

Montaż i instalacja

Doświadczeni technicy montują i instalują nasze terminale paczkowe

Naprawa i konserwacja

Specjaliści od napraw i konserwacji zapewniają, że nasze terminale pracują bezawaryjnie przez całą dobę

Gwarancja

Oferujemy gwarancję fabryczną dla wszystkich naszych produktów

Zobacz nasze produkty

Produkty

Przeczytaj case studies

Case studies

Zacznij od kontaktu z nami

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje o ROI, oprogramowaniu, wsparciu technicznym, procesie pilotażowym oraz na każy inny temat.

W celu uzyskania dodatkowych informacji zadzwoń lub wyślij e-mail

Reio Orasmäe
Menedżer ds. sprzedaży

E-mail: [email protected]
Telefon: (+372) 609 1671