Wszystkie wiadomości

Woolworths testuje pierwszy robotyczny schowek na paczki do wydawania zamówień spożywczych online / informacje w mediach

05.11.2020 | Cleveron, Woolworths, Cleveron 501

Woolworths testuje schowek typu „click & collect” ze strefami regulowanej temperatury w zachodnim Sydney. Schowki służą do wydawania artykułów spożywczych zamówionych online. Robotyczny schowek, umieszczony poza sklepem Woolworths w Granville w zachodnim Sydney, został wykonany przez estońską firmę Cleveron AS.

„Po złożeniu zamówienia online i wybraniu okienka opcji odbioru, klienci otrzymują unikalny kod, który zapewni im bezpieczny odbiór. Następnie mogą oni zaparkować w jednym z trzech dedykowanych miejsc parkingowych znajdujących się obok schowka, wprowadzić otrzymany kod i automatycznie zrealizować swoje zamówienie w ciągu kilku sekund. Granville to nasz pierwszy sklep, w którym testujemy schowki Cleveron, a wkrótce mają pojawić się kolejne, w innych częściach naszej sieci. Z niecierpliwością czekamy na informacje zwrotne od naszych klientów i członków zespołu”, powiedział detalista.

W oświadczeniu dla iTnews, sieć Woolworths oznajmiła, że Granville jest jednym z czterech sklepów, które mają przetestować roboty”. Woolworths planuje rozwinąć sieć schowków w swoich trzech innych sklepach w ciągu najbliższych miesięcy. „Ta technologia może zaoszczędzić naszym klientom wiele czasu i wysiłku, a także zmniejszyć zatłoczenie przed naszymi sklepami w szczytowych godzinach odbioru”, przyznali przedstawiciele sieci Woolworths.

Cleveron 501 to samoobsługowy, zautomatyzowany punkt odbioru przesyłek, który można zainstalować w różnych miejscach, przybliżając sklep do konsumentów. Posiada on strefy chłodnicze i zwykłe strefy temperaturowe oraz wydaje zamówienia w ciągu kilku sekund, dzięki czemu odbiór przesyłek jest szybki i wygodny dla użytkownika końcowego.

Oryginalny artykuł iTnews został opublikowany 4 listopada.
Przeczytaj cały artykuł tutaj.

Na zdjęciu: Woolworths

W celu uzyskania dodatkowych informacji zadzwoń lub wyślij e-mail

Edith Väli

E-mail: [email protected]