Wszystkie wiadomości

Premier Estonii odwiedza Zarę Haussmann

28.10.2020 | Cleveron, Instore Solution, Inditex

Premier Jüri Ratas, który przebywał z oficjalną wizytą we Francji, odwiedził flagowy sklep sieci Zara przy słynnej ulicy Haussmann. Premiera Ratasa powitał Raphaël Cambier, dyrektor generalny francuskiego dystrybutora Cleveron, Instore Solution. Podczas wizyty premier miał okazję przetestować robota paczkowego Cleveron 402, który jest używany w sklepach Zara na całym świecie. Robot paczkowy odgrywa ważną rolę w strategii omnichannel Inditex i umożliwia im przekazywanie zamówień online bez kolejek.

„Instore miał zaszczyt powitać premiera Jüri Ratasa, aby zaprezentować mu wiodącą technologię Cleveron zintegrowaną w sieci sklepów Zara w prestiżowej dzielnicy Haussmann w centrum Paryża. Mieliśmy okazję porozmawiać o naszym francusko-estońskim partnerstwie z Cleveronem, które obiecuje świetlaną przyszłość ”- powiedział Cambier.

Cleveron 402 to najszybszy na świecie robot paczkowy, który wydaje paczki już od 10 sekund - to kluczowy czynnik dla firmy, która każdego dnia obsługuje setki lub tysiące paczek. Zautomatyzowany odbiór paczek zwiększa wartość zakupów klientów i zmniejsza liczbę powtarzalnych zadań, z którymi pracownicy sklepu muszą sobie radzić na co dzień.

Firma Instore Solution jest pionierem rozwiązań cyfrowych we Francji, posiada ponad 14-letnie doświadczenie i współpracuje głównie z klientami detalicznymi. InStore Solution dołączyła do Groupe Interway w lutym 2019 roku z zamiarem osiągnięcia pozycji globalnego lidera w zakresie połączonych sklepów. W skali roku Instore zarządza ponad 20 000 kioskami i ekranami, 2,5 mln połączeniami Wi-Fi, 5 000 punktami dostępowymi i ponad 70 000 terminalami płatniczymi.

Założona w 2007 roku, technologiczna firma Cleveron z siedzibą w Estonii oferuje innowacyjne rozwiązania ostatniej mili dla największych detalistów i firm logistycznych na świecie. Cleveron posiada 3800 terminali paczkowych w 25 krajach na całym świecie. Każdego miesiąca za pośrednictwem terminali firmy dostarczanych jest średnio 1,4 miliona paczek. Klientami Cleveron są sieci Walmart, Inditex (Zara) Asda i Falabella.

W celu uzyskania dodatkowych informacji zadzwoń lub wyślij e-mail

Edith Väli

E-mail: [email protected]
Telefon: (+372) 609 1671