Wszystkie wiadomości

InStore Solution (Groupe Interway) oficjalnym dystrybutorem Cleveron we Francji

11.03.2020 | Cleveron

Firma Cleveron wita InStore Solution - firmę, która zostanie oficjalnym dystrybutorem produktów Cleveron we Francji. Produkty Cleveron, od tradycyjnych schowków na paczki po oparte na robotyce terminale paczkowe, będą teraz bardziej dostępne dla firm z siedzibą we Francji, które chcą usprawnić swoje systemy „click & collect”. InStore Solution będzie zarządzać sprzedażą produktów Cleveron oraz świadczyć usługi serwisowe klientom Cleveron w regionie.

„Miło mi poinformować, że do naszej sieci dystrybucyjnej dołączyła kolejna, posiadająca silną pozycję firma, InStore Solution”, powiedział Arno Kütt, dyrektor generalny Cleveron. „Uważamy, że Europa jest naszym rodzimym rynkiem i posiadamy już klientów korzystających z naszych urządzeń w różnych krajach europejskich. Francja jest jednym z naszych kluczowych celów w tym regionie i nie mam wątpliwości, że wraz z firmą InStore Solution wkrótce będziemy w stanie zaoferować wygodę i oszczędność czasu klientom najbardziej przyszłościowych sprzedawców detalicznych we Francji”, dodał Kütt.

 „Dla InStore Solution (Groupe Interway) to zaszczyt. Nasza firma z dumą promuje to nowo zawiązane partnerstwo. InStore Solution zapewni dystrybucję i integrację innowacyjnych produktów Cleveron i będzie pełnić rolę globalnego dostawcy usług na terenie całej Francji. Gama produktów Cleveron wypełni naszą ofertę cyfrową 360° w celu połączenia sklepów licznych klientów detalicznych. Firma InStore Solution stała się globalnym operatorem; od rozwiązań sieciowych po operacje „click & collect” i płatności.”

Firma Instore Solution jest pionierem rozwiązań cyfrowych we Francji, posiada ponad 14-letnie doświadczenie i współpracuje głównie z klientami detalicznymi. InStore Solution dołączyła do Groupe Interway w lutym 2019 roku z zamiarem osiągnięcia pozycji globalnego lidera w zakresie połączonych sklepów. Rocznie zarządzamy ponad 20 000 kioskami i i ekranami, obsługujemy 2,5 miliona połączeń Wi-Fi, 5000 punktów dostępu i ponad 70 000 terminali płatniczych.

Założona w 2007 roku firma Cleveron to estońska firma produkująca oprogramowanie i sprzęt komputerowy, która dostarcza innowacyjne rozwiązania ostatniej mili dla największych na świecie detalistów i firm logistycznych. Cleveron posiada 3800 terminali paczkowych w 24 krajach na całym świecie. Każdego miesiąca dostarczanych jest średnio 1,3 miliona paczek za pośrednictwem terminali firmy. Klientami Cleveron są sieci Walmart, Inditex (Zara) Asda i Falabella.

W celu uzyskania dodatkowych informacji zadzwoń lub wyślij e-mail

Edith Väli

E-mail: [email protected]