Wszystkie wiadomości

Falabella Retail instaluje robota paczkowego w Jockey Plaza w Peru / informacje w mediach

12.01.2021 | Cleveron, Falabella Retail, Cleveron 402

Sieć Falabella Retail zainstalowała pierwszego w Peru robota paczkowego Cleveron 402 w centrum handlowym Jockey Plaza. Ten oparty na robotyce robot paczkowy jest obecnie największym na świecie rozwiązaniem do odbioru paczek w sklepie, obsługującym ponad 1300 zamówień online dziennie.

Klienci sieci Falabella mogą teraz w szybki, bezkontaktowy i wygodny sposób odbierać swoje zakupy online, po prostu skanując kod QR. Oprócz krótszego czasu spędzanego w sklepie, robot paczkowy zmniejsza również kontakt z obsługą sklepu. Zazwyczaj tradycyjny proces odbioru w sklepie może zająć do 3 minut, natomiast w przypadku automatycznego robota paczkowego odbiór zajmuje mniej niż minutę.

Sieć Falabella Retail poinformowała, że w 2021 roku planuje zainstalować trzy dodatkowe roboty paczkowe w Limie: pierwsze dwa w sklepach San Miguel i Megaplaza w kwietniu i trzecią maszynę w drugiej połowie roku. „W Falabella jesteśmy bardzo dumni i zaangażowani w inwestowanie w nowe technologie, które poprawią komfort zakupów online wszystkim naszym klientom”, powiedział Alex Zimmermann, dyrektor generalny Falabella.

Oryginalny artykuł opublikowany w języku hiszpańskim 06.01.2021 przez Perú Retail.

W celu uzyskania dodatkowych informacji zadzwoń lub wyślij e-mail

Edith Väli

E-mail: [email protected]
Telefon: (+372) 609 1671